Aktīvam dzīvesveidam un atpūtai

Abonements Elektrum Olimpiskā centra peldbaseinā

Piedāvājums: 15% atlaide visiem bērnu peldētapmācības abonementiem, 10% atlaide Lielā peldbaseina abonementiem Elektrum Olimpiskajā centrā

Piedāvājums aktīvs:
No 01.02.2018. līdz 31.03.2018.

Tavai labsajūtai un spēka pilnai dienai

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas atklāts Elektrum Olimpiskā centra peldbaseinu un atpūtas komplekss. Līdztekus 50 m peldbaseinam izbūvēti divi mazie peldbaseini, rekreācijas zona ar četru veidu pirtīm un Rotaļupe bērniem līdz 11 gadiem. Jaunie peldbaseini darba dienās paredzēti bērnu peldētprasmju attīstībai un izpratnes veidošanai par drošību ūdenstilpņu tuvumā. Savukārt brīvdienās viss komplekss pieejams aktīvai atpūtai ģimenes lokā.

Elektrum Olimpiskais centrs ir izstrādājis īpašu peldētprasmju attīstības programmu bērniņiem no 6 mēnešu vecuma līdz 4 gadiem. Pēc pamatelementu apgūšanas mazulis jau gada vecumā varēs aizturēt elpu un ienirt zem ūdens, kā arī spēs satvert priekšmetu un peldbaseina malu. Līdz 2 gadiem bērns daudz drošāk pielietos tvērienus, varēs nonirt un izpildīt zvaigznīti guļus uz muguras. Trīsgadnieks būs jau krietni patstāvīgāks - spēs nirt un peldēs mazas distances. Noslēdzošā posma dalībnieks būs gatavs sākt apgūt peldēt prasmi bez vecāku klātbūtnes. Peldēšana jau no mazotnes uzlabo veselību, attīsta bērna uztveres spējas un pārliecību par saviem spēkiem.

Peldētapmācības programmas pieejamas visām vecuma grupām, tostarp pieaugušajiem.

Lai saņemtu Elektrum klienta atlaidi, pirms peldētapmācības vai peldbaseina abonementa pirkšanas uzrādi kuponu! Abonementu ar atlaidi var iegādāties līdz 31. martam, un tas jāaktivizē 7 kalendāro dienu laikā no iegādes brīža.

Elektrum Olimpiskais centrs
Grostonas iela 6b, Rīga
Tālr.: 67388478 / 67387710
info@olimpiskais.lv
http://www.olimpiskais.lv/lv/apmekletajiem/peldbaseins/

Vairāk sadaļu