Kultūra, izklaide un svētki

Aura Ūdens atrakciju parka un Igaunijas Nacionālā muzeja apmeklējums ar nakšņošanu Dorpat Hotel visai ģimenei

Piedāvājums: īpaša cena Aura Ūdens atrakciju parka un Igaunijas Nacionālā muzeja apmeklējumam un nakšņošanai viesnīcā Dorpat Hotel visai ģimenei

Piedāvājums aktīvs:
No 27.02.2018. līdz 30.04.2018.

Dodies uz Tartu kopā ar ģimeni, atpūties un izklaidējies Aura ūdens atrakciju parkā – tā baseinos, burbuļļvannās un upēs ar pretstraumi. Mazāko apmeklētāju sapņi piepildīsies, laižoties no bērnu slīdkalniņiem, plunčājoties siltā mazuļu baseinā un spēlējoties ar ūdens rotaļlietām. Ūdens atrakciju parka piedāvājumā iekļauts arī saunas apmeklējums, iespēja atpūsties kafejnīcā.
Iepazīsti Igaunijas vēsturi un kultūru interaktīvi mūsdienīgās muzeja telpās vairāk kā 6000 kvadrātmetros.
Nakšņošanu un patīkamu atpūtu piedāvā Dorpat Hotel ar brīnišķīgu skatu uz Tartu centru.

Lai saņemtu Elektrum klienta īpašo cenu, lejupielādē kuponu un nosūti kuponu vai kuponā redzamo ID kodu uz info@dorpat.ee , piesakot savu rezervāciju nakšņošanai viesnīcā, Aura ūdens atrakciju parka un Igaunijas Nacionālā muzeja apmeklējumu.

Piedāvājums spēkā līdz 30.aprīlim (pēdējā diena, kad variet ierasties). Izvēlieties vienu no piedāvājumiem:
1) 2 pieaugušie + 1-2 bērni ģimenes numurā - divās savienotās standarta istabās + Aura Ūdens atrakciju parka + Igaunijas Nacionālā muzeja apmeklējums - 141.00 EUR/par 1 nakti*;
vai
2) 2 pieaugušie + 1-2 bērni palielinātā ģimenes numurā ar papildu 2 bērnu gultām + Aura Ūdens atrakciju parka + Igaunijas Nacionālā muzeja apmeklējums - 133.00 EUR/par 1 nakti*;
vai
3) 2 pieaugušie + 1 bērns standarta ģimenes numurā ar papildu 1 bērnu gultu + Aura Ūdens atrakciju parka + Igaunijas Nacionālā muzeja apmeklējums - 125.00 EUR/par 1 nakti*.

*Ja ģimenē ir 3 vai vairāk bērnu, par naktsmītni viesnīcā tiek piemērota papildu maksa (papildu gulta bērnam (6-12 gadus veci – 15.00 EUR un vecāki par 12 gadiem  - 28.00 EUR) + biļetes uz Aura Ūdens atrakciju parku – 7.00 EUR. Igaunijas Nacionālā muzeja apmeklējumam netiks piemērota papildu maksa.

Aura Ūdens atrakciju parka un Igaunijas Nacionālā muzeja ieejas biļetes saņemsiet reģistrējoties viesnīcā. Lai pieteiktu rezervāciju, raksti uz info@dorpat.ee, nosūtot Elektrum ID kodu vai pievienojot kuponu.

Kontaktinformācija Dorpat Hotel:
Tālr. recepcija:  +372 733 7180
Soola 6, Tartu
Estonia
E-pasts: info@dorpat.ee
http://www.dorpat.ee/

Kontaktinformācija Aura Ūdens atrakciju parks:
Tālr.: +372 730 0280
Turu 10, Tartu
Estonia
https://aurakeskus.ee/lat/

Kontaktinformācija Igaunijas Nacionālais muzejs:
Tālr. +372 735 0400
Muuseumi tee 2, Tartu
Estonia
http://www.erm.ee/lv 

Vairāk sadaļu