Veselībai un skaistumam

Enerģijas atjaunošanai

LYLBIOTIC bifidobaktēriju komplekss

-29%

Piedāvājums: īpaša cena LYLBIOTIC N14 baktēriju kompleksam - 9.90 EUR. Spēkā no 1.01.2019
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

 

LYLBIOTIC ir vienīgais tik augstas aktivitātes pienskābo, bifidobaktēriju un Saccharomyces komplekss, bagātināts ar prebiotiku inulīnu un bioefektīvo cinka helātu. Viena LYLBIOTIC kapsula satur 11,2  miljardus 9 dažādu veidu labās baktērijas. Dienas deva ir tikai 1 kapsula. Baktērijas ir apstrādātas speciālā liofilizācijas tehnoloģijā, kas garantē, ka tās aktivizējas tikai sārmainajā zarnu vidē. Produkts nav jāuzglabā ledusskapī. Radīts Francijā.

Uzzināt vairāk

Semarah hotels Lielupe SPA Wellness centrs

-10%

Piedāvājums: 10% atlaide Wellness centra apmeklējumam gan darba dienās, gan brīvdienās un svētku dienās. Cenas sākot no 7 EUR  / 1 personai

Izbaudiet atpūtu Jūrmalā! Jaunais un plašais Wellness centrs viesnīcā Lielupe viesiem piedāvā plašu iespēju klāstu.

Uzzināt vairāk

Atpūtai un harmonijai

Dizaina viesnīca “KURSHI HOTEL & SPA”

Piedāvājums: īpaša cena nesteidzīgai atpūtai Jūrmalā dizaina viesnīcā "Kurshi Hotel & SPA" - 79.00 EUR / 2 personām / 2 dienas / 1 nakts / ar iekļautām brokastīm un īpašiem piedāvājumiem. Piedāvājums spēkā iegādei no 3.01.2019 līdz 15.02.2019, izmantošanas periods no 03.01.2019 līdz 30.03.2019.

Palutiniet sevi un savus tuvākos ar nesteidzīgu un veselīgu atpūtu Jūrmalā, mājīgajā dizaina viesnīcā KURSHI HOTEL & SPA! 

Uzzināt vairāk

Hedonic Wellness centrs

-10%

Piedāvājums: 10% atlaide Hedonic Wellness centra apmeklējumam 2,5h garumā. Darba dienas - 13.50 EUR, brīvdienās – 16.20 EUR. 

Wellness centrs Hedonic aicina savus viesus nokļūt harmonijas un skaistuma pasaulē, kur it viss  ir pakārtots Jūsu dvēseles labsajūtai un veselības uzlabošanai . Šeit katrs viesis kļūst īpašs, sajūtot uzmanību un rūpes.

Uzzināt vairāk

Labsajūtai

Zobārstniecība Dental Art – skaistam smaidam un veseliem zobiem

Piedāvājums: zobu plombēšanai – 15 eur atlaide vienai vizītei; īpaša cena protēzista vai implantologa konsultācijai – 30.00 eur (parastā cena 45.00 eur)

Skaists smaids ir valoda, kuru saprot ikviens. Dental Art zobārsti palīdzēs, lai varat smaidīt bezrūpīgi un no sirds.

Uzzināt vairāk

Kontaktlēcas

-25%

Piedāvājums: 25% atlaide visām kontaktlēcām Lensor.eu internetveikalā

Jūsu acu komfortam!

Uzzināt vairāk

Vairāk sadaļu