Veselībai un skaistumam

LYLBIOTIC bifidobaktēriju komplekss

Piedāvājums: īpaša cena LYLBIOTIC N14 baktēriju kompleksam - 9.90 EUR. Spēkā no 1.01.2019
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

 

Piedāvājums aktīvs:
No 01.01.2019. līdz 31.01.2019.

LYLBIOTIC ir vienīgais tik augstas aktivitātes pienskābo, bifidobaktēriju un Saccharomyces komplekss, bagātināts ar prebiotiku inulīnu un bioefektīvo cinka helātu. Viena LYLBIOTIC kapsula satur 11,2  miljardus 9 dažādu veidu labās baktērijas. Dienas deva ir tikai 1 kapsula. Baktērijas ir apstrādātas speciālā liofilizācijas tehnoloģijā, kas garantē, ka tās aktivizējas tikai sārmainajā zarnu vidē. Produkts nav jāuzglabā ledusskapī. Radīts Francijā.

Latvijā vienīgais probiotiķis ar:

  • nebijuši lielu baktēriju skaitu – 11,2 miljardi kvv;
  • ar tik plašu baktēriju daudzveidību – 9 sugas;
  • ar viszemāko cenu – eur 0,09 / par 1 miljardu baktēriju.

LYLBIOTIC garantē produkta uzsūkšanos līdz pat 85% un nerada dedzinošās sajūtas kuņģī.

Īpašais kapsulas apvalks un inovatīvais ražošanas process garantē retu priekšrocību - baktēriju stabilitāti visu uzglabāšanas laiku: LYLBIOTIC nav jāuzglabā ledusskapī, - kapsulas spēju pasargāt baktērijas no kuņģa skābes iedarbības un aktivizēt tās tikai sārmainajā zarnu vidē.

LYLBIOTIC atjauno mikrofloru un veicina labvēlīgo baktēriju veidošanos zarnās, uzlabo gremošanu, palīdz nodrošināt normālu vielmaiņu, novērš aizcietējumu rašanos. Ieteicamas pie pārtikas alerģijas, efektīvs pie visa veida caurejām, ieteicams ja zarnu saslimšanas, rota vīruss un urīnceļu infekcijas. Klāt pievienotais cinks novērš dedzinošo sajūtu kuņģī.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Lai saņemtu Elektrum klienta atlaidi, lejupielādē kuponu un uzrādi to jebkurā BENU Aptiekā, vai ienāc veselības veikalā www.well24.eu  izvēlies produktu, spied uz ikonas Grozs, sadaļā Atlaižu kupons ievadi kupona ID kodu un spied pievienot!

Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni: 26448884

Vairāk sadaļu