Atsauksmes

Apmeklējot Elektrum Energoefektivitātes centru ceram ieguvi noderīgu informāciju. Aicinām dalīties ar saviem iespaidiem!

Rencēnu pamatskola

11. aprīlī, 2024

Ļoti laba un interesanta programma. Bērniem patika.

Laurenču sākumskola

11. aprīlī, 2024

Noteikti izmantošu arī nākošajā gadā šo iespēju.

Kuldīgas 2. vidusskola

11. aprīlī, 2024

Skaidrs, interesants izklāsts. PALDIES!

Tatjana Reznika

28. martā, 2024

Liels paldies par interesantu, saturisku, interaktīvu ekskursiju. Ļoti moderni un aktuāli!

Ogres 1. vidusskola 7.c klase

4. martā, 2024

Paldies par interesanto un saistošo nodarbību. Sadarbības prasmju stiprināšana , atraktīvu uzdevumu risināšana ārpusskolas vidē bija lieliska! Novērtējam jūsu sadarbību ar "Pasažieru vilciens"! Paldies!

Stendes pamatskola

1. martā, 2024

Jauka, ļoti labi sagatavota lekcija, lai dažādi iesaistītu skolēnus un arī lai labāk saprastu izstrādāto tēmu. Nodarbība tiek izskaidrota un arī beigās var redzēt sasniedzamo rezultātu. Paldies par sadarbību!

Talsu pamatskola

1. martā, 2024

Ļoti interesanta, tēmai atbilstoša vieslekcija (Dabaszinības "Kā efektīvi izmantot enerģiju?" 5.-6. klase). Interesantas, dažādas aktivitātes, kas notur skolēnu uzmanību!

Privātā vidusskola "Laisma"

1. martā, 2024

Paldies par izcilo lekciju- gan tematiski, gan norises kvalitātē, prasmē iesaistīt un noturēt skolēnu uzmanību.

Ventspils Pārventas pamatskola

1. martā, 2024

Ļoti labi, kaut būtu vairāk šādu nodarbību, kas atvieglo skolotāja darbu.

Kristīne

1. martā, 2024

Liels paldies par nodarbībām Jūsu centrā! Skolēnu prieks un pārsteigumi, piedaloties eksperimentos, iesaistot hipotēžu izvirzīšanā un situāciju analizēšanā. Ļoti vērtīga bija dalīšanās grupā un iespējas pilnveidot sadarbības prasmes, lai kopīgi paveiktu uzdevumus. Vērtīga mācīšanās pieeja!

Privātās vidusskolas "Laisma"

8. februārī, 2024

Izsākām lielu pateicību par nodarbību - izzinoša, interesanta, saistoša un aktīva.

Rīgas Igauņu pamatskola

5. februārī, 2024

Paldies, mums ļoti patika ielaušanās spēle! Aizraujoši, nemaz ne tik viegli, tomēr kopā sadarbojoties atbildes iespējams atrast.

Jūrmalas valsts ģimnāzija 8.d klase

24. janvārī, 2024

Lieliski,ka skolēniem ir iespēja iepazīties ar sadzīvē ļoti noderīgām lietām,darbojoties ar elektroierīcēm,un vēl lieliskāk,ka tajā mūs ievadīja brīnišķīgas,aktīvas un zinošas gides Energoefektivitātes centrā.Liels paldies!Esam zinošāki un atbildīgāki!

Ogres 1.vidusskola 7.d

12. janvārī, 2024

Milzīgs paldies par izcilo "ielaušanās spēli"! Daudz un dažādi uzdevumi par dzīvei svarīgām, nozīmīgām tēmām. Skolēniem bija jāizmanto gan zināšanas, gan prasmes, lai iegūtu kodus. Izmantojiet šo fantastisko iespēju!

Madlienas vidusskolas 10.klase

15. decembrī, 2023

Paldies par interesanto, izglītojošo un aizraujošo nodarbību energoefektivitātes centrā Electrum Jūrmalā. Izlaušanās spēle ir izcils veids, kā likt jauniešiem domāt par dzīvē svarīgām lietām! Paldies.

Skaistkalnes vidusskola

23. novembrī, 2023

Paldies par neparasto nodarbību! Visu vecumu skolēni to atzinīgi novērtēja. Nodarbība arī bija lielisks skolas Ekopadomes dalībnieku saliedēšanas pasākums. Skolēnus iepriecināja arī foto iespējas. Komandu diplomus skolā sakopējām un izsniedzām katram dalībniekam. Paldies profesionālajai nodarbības vadītājai! Lai radošas idejas arī turpmāk!

Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzija

20. novembrī, 2023

Fantastiska programma, pārdomāta, profesionāli novadīta. Skolēni sajūsmā. Iesaku.

Āgenskalna sākumskola

19. novembrī, 2023

Aizraujoša Energoefektivitātes nodarbība un eksperimentu labarotorija. Guvām dzīves skolu praktiskajās zināšanās. Vairāk šādu aktivitāšu, kas gūtas mierīgā izziņas procesā. Ļoti patika iespēja būt vienīgajiem Elektrum mājā un izbaudīt šo telpu kopā ar jaukām, atsaucīgām un, protams, zinošām gidēm.

Ķeguma vidusskola

10. novembrī, 2023

Ļoti saturīgas un jēgpilnas nodarbības par aktuālām tēmām, vidusskolas klasēm bija interesanti un atsauksmes no jauniešiem ļoti pozitīvas.

Robežnieku pamatskola

22. jūnijā, 2023

Liels paldies par sadarbību. Interesanta tehnoloģiju izmantošana. Vieslektors bija ļoti saprotošs. (atkārtoja, papildināja) Materiāls ir saistīts ar dzīvi.

Rēzeknes Katoļu vidusskola

22. jūnijā, 2023

Ir tikai patīkamas un pozitīvas emocijas un atsauksmes.

Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola

22. jūnijā, 2023

Ļoti priecājos par šo programmu, jo skolēniem ir iespēja zināšanas iegūt un savas prasmes pilnveidot nozares profesionāļu vadībā. Paldies atsaucīgajām organizācijām, institūcijām, to darbiniekiem, kas ir iesaistījušies šajā izglītošanas procesā un dalās savā pieredzē, mācību procesu padarot skolēniem saistošāku, aizraujošāku, kā arī skolēniem sniedz priekšstatu ne tikai par saturu, kas tiek aplūkota nodarbībā, bet arī par profesijām, reālo darba dzīvi. Paldies!

Stendes pamatskola

22. jūnijā, 2023

Praktiska, dzīvei noderīga nodarbība! Paldies par jauko, zinošo vieslektoru. Ļoti laba sadarbība ar skolēniem.

Zasas vidusskola

22. jūnijā, 2023

Laba iespēja kā papildināt mācību stundu. skolēni pildīja sagatavotās darba lapas un ieguva jaunas zināšanas.

Galēnu pamatskola

22. jūnijā, 2023

Ļoti patīk, ka ir dažādas darba metodes(darba lapas, Quizizz,Paldet). Tiek pasniegta saturīga informācija. Paldies par jauko vieslekciju, tā bija tiešām ļoti noderīga!

Dobeles sākumskola

22. jūnijā, 2023

Liels paldies! Lekcijas saturs ir pārdomāts, skolēni bija nodarbināti, interesanti uzdevumi viedierīcēs. Skolēnu atsauksmes ir pozitīvas

Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola

22. jūnijā, 2023

Paldies par nodarbību! Saturs vērtīgs, saistīts ar ikdienas dzīvi. Atzinīgi novērtēju, ka nodarbības saturā tika izmantotas mūsdienīgas metodes, izmantojot dažādas digitālās platformas un rīkus.

Vecpiebalgas vidusskola

22. jūnijā, 2023

Paldies par šo iespēju izmantot vieslekciju, paldies lektorei. Lektore veiksmīgi vadīja lekcijas procesa norisi, izmantojot interesanto prezentāciju, video, diskusiju, darba lapas uzdevumu izskaidrošanu, testu.

Vecsaules pamatskola

22. jūnijā, 2023

Lekcija bija interesanta, skolēniem labi saprotama. Labprāt turpinātu ar jums sadarboties.

Gardenes pamatskola

22. jūnijā, 2023

Nodarbība noderīga, lai uzzinātu par elektroenerģijas nepieciešamību, lietošanu un taupīšanas iespējām.

Tārgales pamatskola

22. jūnijā, 2023

Liels paldies par darbu, ko Jūs darāt! Ļoti noderīga nodarbība!

Lādezera pamatskola

22. jūnijā, 2023

Esmu vairākas reizes izmantojusi. Patīk, jo iespējams piedāvāt kaut ko savādāku. Tā turpiniet.

Salgales pamatskola

12. aprīlī, 2022

Vieslekcija bija interesanta un izzinoša.

Ventspils Pārventas pamatskola

12. aprīlī, 2022

Paldies par prasmīgi novadīto lekciju!

Valles pamatskola

12. aprīlī, 2022

Šo vieslekciju izmantoju jau otro reizi mūsu skolā, ļoti profesionāli veidota, atbilst tēmai un jaunajām kompetencēm. Skolēni ar ieinteresētību līdzdarbojās.

Zaubes pamatskola

12. aprīlī, 2022

Paldies. Interesanti.

Mālpils novada vidusskola

12. aprīlī, 2022

Paldies, lekcija bija izzinoša, vadītājs profesionāls.

Pļaviņu novada ģimnāzija

12. aprīlī, 2022

Tika piedāvātas dažādas vērtīgas vietnes, kur darboties un pildīt uzdevumus un testus. Tas skolēniem šķita ļoti saistoši. Kā arī skolēniem tika radīts priekšstats par reāliem resursu tēriņiem, taupīšanu, aprēķiniem. Patika piedāvātais video sižets, kuru analizēt, runājot par enerģijas resursu taupīšanu.

Pļavniekkalna sākumskola

12. aprīlī, 2022

Viss bija labi. Ļoti patika, ka skolēni varēja darboties ar izdales materiāliem un izmantot telefonus jautājumu un atbilžu sniegšanai.

Ķekavas vidusskola

12. aprīlī, 2022

Nodarbība bija ļoti noderīga un labi saplānota!

Galēnu pamatskola

12. aprīlī, 2022

Ļoti vērtīga lekcija. Skolēniem jāsarunājas par zināmām un jaunām lietām netradicionālā situācijā, jāaizdomājas par savu pieredzi. Tā bija integrēta nodarbība, kurā jāpielieto arī matemātikas prasmes. Lekcijas laikā skolotājs varēja vērot skolēnu darbu un brīvāk saskatīt, ko skolēni ir apguvuši un kam turpmākajās stundās vēl jāpievērš uzmanība. Pēc nodarbības skolēni sacīja, ka dosies mājās un stāstīs par uzzināto vecākiem, centīsies mainīt arī ieradumus ģimenē. Paldies par izzinošo un jauniešus domāt rosinošo nodarbību!

Rīgas 66.vidusskola

12. aprīlī, 2022

Paldies, skolēniem patika Jūsu organizētā lekcija! Tēma ir aktuāla, ņemot vērā tagadējās cenu izmaiņas, elektroenerģijas taupības , energoefektivitāti kopumā. Skolēni arī lūdza nodot "paldies" lektorei, kas vadīja nodarbību!

Naujenes pamatskola

12. aprīlī, 2022

Tas bija ļoti jauks pasākums, kur skolēni var tikties tiešsaistes nodarbībās ar speciālistiem savā jomā.

Āgenskalna sākumskola

12. aprīlī, 2022

Esam pateicīgi par praktiskiem piemēriem un starppriekšmetu saikni (mūsu gadījumā dabaszinības + matemātika), paldies par sagatavotām darba lapām, veiksmīgu vizuālo materiālu.

Vaboles vidusskola

12. aprīlī, 2022

Paldies par vieslekciju! Skolēniem patika. Skolēni padziļināja, atcerējās mācīto tēmu par elektrību.

Paula

14. aprīlī, 2021

Nodarbība "Kā efektīvi izmantot enerģiju?", skolu programmas "Dzīvei gatavs" ietvarā, ir izcils piemērs, kā sasaistīt skolā apgūstamās teorētiskās zināšanas ar praktisko pielietojumu ikdienā. Rūta ir fantastiska lektore, kas spēj nodot informāciju jauniešiem saprotamā valodā un aktīvi iesaistīt skolēnus uzdevumu risināšana! Paldies par ieguldījumu izglītībā!

Lāsma, bijusī skolotāja

14. aprīlī, 2021

Fantastiska 80 min. tiešsaistes stunda! Tik dinamiska, izglītojoša, lektore kā dzimusi skolotāja, tehniskais atbalsts no otra kolēģa lieti noder, izmantoti dažādi tehnoloģiski risinājumi skolēnu iesaistei (quizziz, padlet, wizer). Manuprāt, lielisks piemērs, ka un kā var veidot jēgpilnu nodarbību arī attālināti, jo skolēniem ir iespēja pašiem rēķināt savās darba lapās, skatoties video meklēt atbildes, pārbaudīt sevi, un stundas beigās vēl izpildīt testiņu par dzirdēto un apgūtu. Iesaku visiem! Vairāk šādu nodarbību, arī vecākiem klašu skolēniem, vai gluži otrādi - sākumskolēniem.

Iļģuciema vidusskola

9. aprīlī, 2021

Patika, ka tika izmantoti izmantoti dažādi tehnoloģiskie risinājumi un skolēniem nācās pievienot arī matemātiskās zināšanas.

Jaunmārupes pamatskola

9. aprīlī, 2021

Vēlos pateikt lielu paldies par iespēju Jaunmārupes pamatskolas 6.a klasei piedalīties Jūsu organizētajā nodarbībā. Lai gan bērni vēl neko daudz nav mācījušies par enerģiju, tomēr viņi atzina nodarbībā izmantotās aktivitātes un materiālus par aizraujošiem un interesantiem. Kā arī pēc tiešsaistes nodarbības bērni varēja minēt konkrētus faktus, kurus viņi uzzināja no nodarbībā apskatītajām tēmām. Paldies par aizraujošajām spēlēm, video materiāliem, darba lapām u. c. materiāliem, kā arī vieslektora prasmi sadarboties un iesaistīt bērnus divu stundu garā nodarbībā.

Jaunmārupes pamatskola

9. aprīlī, 2021

Paldies! Ieteicu jūsu lekcijas saviem kolēģiem! Ļoti noderīgi un interesanti, liek padomāt par saviem paradumiem ikdienā!

Niks

26. martā, 2021

No Sirds PATEICOS par Jūsu komandas prasmēm un spēju IEDVESMOT!

Rudzātu vidusskola

22. martā, 2021

Labi sagatavota Zoom nodarbība ar skolēniem saistošām spēlēm un citiem interaktīvajiem rīkiem.

Valles pamatskola

22. martā, 2021

Saturs ļoti labi pārdomāts un atbilstošs katram vecumposmam, zinoši un profesionāli.

Priekuļu vidusskolas skolotāja, Dzīvei Gatavs nodarbība

11. martā, 2021

Ļoti labi, ka nodarbību vadīja divas nodarbības vadītājas. Starppriekšmetu saikne - matemātika. Konkrēti piemēri no dzīves. Tika izmantoti dažādi rīki. No skolēnu atsauksmēm - pašiem bija daudz jāstrādā, jāaizpilda darba lapas. Liels paldies par kvalitatīvu un jēgpilnu nodarbību.

Tukuma 2. Vidusskola par Elektrum tiešsaistes nodarbību “Kā efektīvi izmantot enerģiju?”

11. martā, 2021

Superīga vieslektore! Stāstījums bija vienkāršs un saprotams jebkuram. Pielietotās metodes bija daudzveidīgas, kas padarīja nodarbību interesantu. Skolēniem bija prieks redzēt arī kādu citu nodarbības vadītāju, ne tikai mani. Manuprāt, tieši tagad tas ir nepieciešams, lai neiestātos sava veida rutīna attālinātajā mācību procesā.

Skolotāja, programma "Dzīvei Gatavs"

11. martā, 2021

Lieliski, interesanti, saistoši un nepieciešami dzīvei. Esmu pieteikusi vēl citas lekcijas un noteikti iesaku kolēģiem.

Lāsma

6. augustā, 2020

Liels paldies par ātru reaģēšanu, palīdzību, laipnību šajā rītā konsultantei Baibai!

Valsts nekustamie īpašumi

3. augustā, 2020

Liels paldies par dalību mūsu pasākumā, bija ļoti interesanti, ir labas atsauksmes no kolēģiem!

Nora un Alvis

3. augustā, 2020

Liels un sirsnīgs paldies par atsaucību, vakardienas uzņemšanu, konsultēšanu un atsūtīto informāciju! Jūs esat cilvēki īstajā vietā!

AS "Sadales tīkls" Tīklu pārvaldības funkcija

27. aprīlī, 2020

AS "Sadales tīkls" Tīklu pārvaldības funkcijas, Liepājas tīklu nodaļas darbinieku vārdā vēlos pateikties par viesmīlīgo uzņemšanu, interesanto un izglītojošo prezentāciju šā gada 13. decembrī Elektrum Energoefektivitātes centrā. Paldies par interesanto stāstījumu.

Vlads

27. aprīlī, 2020

Labi un saprotoši!

Gatis

15. aprīlī, 2019

Liels paldies Jums! Jums vajadzētu šādus seminārus rīkot pilsētas galvenajā laukumā, lai pēc iespējas vairāk cilvēku uzzinātu šādu informāciju! Es tiešām dažās stundās uzzināju vairāk, nekā līdz šim savā dzīvē! Lai veicas arī turpmāk!

Roberts

18. septembrī, 2018

Sveika, superkomanda! Neesam nemaz vēl pateikušies par telpām un super foršo attieksmi un atmosfēru ko pie Jums var dabūt un izbaudīt. Jūs esat labākie, tiešām LIELS paldies, ka mūs atbalstāt, turklāt medusmaizei, pēc šī semināra ir ļoti liela atsaucība no profesionāļu puses, kas ir super rādītājs, ka viss bija un IR Līmenī. Sveiciens visai komandai, lai saulaina un izdevusies darba nedēļa.

Santa

27. augustā, 2018

Vēlos izteikt atzinību par lieliski organizētu ekskursiju. Ekskursijas vadītāji Toms un viņa kolēģis, kura vārdu diemžēl neatceros, patiesi bija uzdevumu augstumos. Ļoti patika abu puišu saspēle un lomas - labais Vs. ļaunais. :D Perfekti strādāja brīvā gaisotne mācoties par energoefektivitāti, un stingrība pie eksperimentiem. Pārdomāta un lieliski novadīta ekskursija. Bērni sajūsmā. Paldies!

Sandra

27. augustā, 2018

Sirsnīgs paldies par uzņemšanu 24.maijā! Atsauksmes pēc tam bija lieliskas gan par centra ideju, gan arī īpaši par ekskursijas vadītāja entuziasmu. Viesojās mācībspēki no Krievijas, Vjetnamas un Latvijas universitātēm