Forums Dažādi

Lai pievienotu ierakstus, autorizējies::

"Elektrības pozitīvais stŪrīC"

1 atbildes / Pēdējais komentējis (-usi): Mārtiņš Pleiksnis,

谢尔盖

Labs rīts!

Palasīju forumu un sapratu, ka noformējums ir diezgan pozitīvs, bet saturs pelēks. Ir tāda sajūta, ka var nedaudz piedot krāsas saturam. Tā kā šajā forumā ieskatos bieži, jo interesē jaunākā informācija un cilvēku situāciju risinājumi, tad ceru, ka manai domai būs sekotāji!

Nu tad aiziet!

Aicinu visus kam nav slinkums publicēt pozitīvas bildes, video, anekdotes vai stāstus iz dzīves par visu kas nāk prātā.

=============================================================

Sieva naktī uztrūkstas no miega. Vīrs vaicā, kas noticis.

Viņa:

– Ak, es redzēju jocīgu sapni, lielveikalā tirgoja vīriešus. Supersmukie, seksīgie par 200 eiro, drusciņ vecākie – par 100 eiro…

Vīrs cenšas pieglaimoties:

– Un tādi kā es, vai tādi arī bija?

– Jā, pa trim sasieti buntītēs, buntīte par piecīti.

Jautā Jānim: - Pastāsti, kur rodas elektrība? - Džungļos. - Kāpēc? - Vienmēr, kad pazūd elektrība, tētis saka - Atkal tie mērkaķi elektrību atslēguši!! =============================================================

Mīļo salavecīti 

Aizdedzini svecīti 

Elektrību atslēguši 

Gāzes vadu aizslēguši 

Lai mēs redzam gaismiņā 

Kas ir tavā maisiņā.

– Zini, vakar biju supermārketā, kad pēkšņi pārtrūka elektrība. Tā man nācās divas stundas nostāvēt liftā.

– Jā, es arī tur vakar biju un dabūju divas stundas nostāvēt uz slīdošajām kāpnēm…

Nu kaut kā tā Turpinam!

Mārtiņš Pleiksnis

Sveiks! Doma jau laba, tik atsauksme būs maza, jo maz te kāds parādās. Bet nu tā kā esmu te izstāstīšu savu stāstu

Tas bija pirms gadiem 10-12. Pavasara darbos tika iekopts mājas pagalms un iesēts jauns Holandes zālājs. Darbi bija diezgan nopietni, jo tika noņemta diezgan liela zemes virskārta, lai ieliktu svaigu melnzemi. Darbi tika veikti ar spec. tehniku, lai viss būtu kārtīgi un pēc iespējas ātrāk. Tā nu pagāja laiks, zālājs veiksmīgi iedzīvojās un pienāca pirmais kopšanas un pļaušanas laiks.

Pļaušanai izmantoju elektrisko pļaujmašīnu ( liekas daudz praktiskāka un mazāk čakara ar tās kopšanu), kur noregulēju un uzsāku darbus. Pēc kāda laiciņa mana pļaujmašīna apstājās. Sajutu nelielu deguma smaku un izdzirdēju sievas jautājumu – Kur pazuda elektrība?!

Aizejot pārbaudīt drošinātājus konstatēju, ka tie ir atslēgušies. Ieslēdzu tos atpakaļ un devos pie pļaujmašīnas, kura diemžēl neizrādīja nekādas dzīvības pazīmes.

Kad sāku baudīt, kas bija tas iemesls kāpēc ierīce vienkārši nodega, es biju nedaudz šokēts. Izrādās, ka pagalma teritoriju ir gājis elektrības kabelis, kurš netika iezīmēts topogrāfijā. Pagalma iekārtošanas laikā uzraka un pārrāva un gals palika virspusē ar veiksmīgi uzklāto zālāju.

Tā nu tika izsaukti elektriķi, kuri konstatēja, ka kabelis iet pa visu  pagalma teritoriju no netālā balsta uz pamesto ēku apmēram 150m attālumā.

Tā nu veicot visus nepieciešamos darbus kabelis tika izvilkts, bet dēļ tā tika atkārtoti uzrakts viss pagalms J

Esmu ļoti priecīgs par to, ka pirmais, kas saskārās ar slēpnī sēdošo kabeli uzgāja mana pļaujmašīna nevis suns, vai sieva.

Aicinu visus , kas redz kādus aizdomīgus vadus vai kabeļus, noteikti tiem netuvoties un izsaukt specializētos darbiniekus, kuri pārbaudīs un likvidēs visus draudus dzīvībai.

Savā gadījumā teicu paldies Sadales Tīkls darbiniekiem

Vairāk sadaļu