Forums Dažādi

Lai pievienotu ierakstus, autorizējies::

Gribu maksāt par patērēto elektrību (nevis maksāt izlīdzināto maksājumu)!

19 atbildes / Pēdējais komentējis (-usi): Iveta Rozenfelde,

Zanda Zvinģele

Šodien saņēmu izlīdzinātā maksājuma summu 29.06 €. 

Tā kā elektrību tērēju nevienmērīgi (vienā mēnesī - nemaz, otrā - ap 150 kWh), tad gribētu maksāt par patērēto elektrības daudzumu!

Vai ir iespējams nomainīt maksājuma veidu - no izlīdzinātā uz maksājumu pēc patērētā?

Elektrum

Zanda Zvinģele 2015-02-13 17:45:56 rakstīja:

Šodien saņēmu izlīdzinātā maksājuma summu 29.06 €. 

Tā kā elektrību tērēju nevienmērīgi (vienā mēnesī - nemaz, otrā - ap 150 kWh), tad gribētu maksāt par patērēto elektrības daudzumu!

Vai ir iespējams nomainīt maksājuma veidu - no izlīdzinātā uz maksājumu pēc patērētā?

Protams, ir iespējams mainīt gan produktus, gan norēķinu metodi. Ja pieteiksiet produktu/norēķinu metodes maiņu līdz februāra beigām, tad tā stāsies spēkā ar 1. martu. Par janvāri un februāri apmaksa būs jāveic pēc Izlīdzinātā maksājuma. Pieteikt produkta/ norēķinu metodes maiņu var, zvanot 80200400 vai autorizējoties portālā e-latvenergo, sadaļā Produkti - slēgt jaunu līgumu. 

aigars krūmiņš

Labdien!

Līguma nr.1015567016 un šodien atnāk rēķins par summu 10.26 EUR,bet šajā dzīvoklī nedzīvojam un elektrību neizmantojam jau 7 gadus.Kad decembrī atnāca piedāvajumi par elektrību,bija runa kad izmantosim tad slēgsim līgumu ,bet pagaidām tuvākajā laikā to nedarīsim.

Paldies!

Elektrum

Labdien!

Minēto summu Jums nav jāapmaksā, jo klientei vēl ir pārmaksa. Saistībā ar jaunās norēķinu kārtības ieviešanu pārmaksa vēl nav attiecināta uz aktīvo līgumu. Ja objektā elektroenerģija netiek patērēta, tad katru mēnesi ir jāziņo faktisko skaitītāja rādījumu, lai netiktu veidoti rēķini pēc vidējā patēriņa. Vairāk informācijas par maksājumiem un pārmaksām varat iegūt sazinoties ar klientu servisu. T: 80200400; e-pasts: klientu.serviss@latvenergo.lv

Armands Bronka

Labdien.Es esmu nesaprašana par turpmako elektribas reķina apmaksu,es dzivoju ireta maja un saimnieks ir arzemes un sazinoties ar viņu es sapratu ka viņš nekadus ligumus nau sledzis.Ka lai saprotu ka turpmak rikoties vai varu tapat turpinat maksat ka lidz šim vai ir gaidamas kadas izmaiņas mans liguma numurs1016682288 un pakalpojums ir uz Ignata Safronova varda.

Elektrum

Sveiks!

Līgumam ar Nr.1016682288 no 1. janvāra ir produkts "Elektrum Universālais", kas paredz par patērēto elektroenerģiju maksāt pēc vidējā patēriņa par 110 kWh mēnesī, summa 18.59 EUR. Maksājumu ērti veikt te: https://www.e-latvenergo.lv/lv/private/zala-zona/veikt-maksajumu/ 

^IG 

Armands Bronka 2015-02-20 22:37:14 rakstīja:

Labdien.Es esmu nesaprašana par turpmako elektribas reķina apmaksu,es dzivoju ireta maja un saimnieks ir arzemes un sazinoties ar viņu es sapratu ka viņš nekadus ligumus nau sledzis.Ka lai saprotu ka turpmak rikoties vai varu tapat turpinat maksat ka lidz šim vai ir gaidamas kadas izmaiņas mans liguma numurs1016682288 un pakalpojums ir uz Ignata Safronova varda.

Vairāk sadaļu