Forums Dažādi

Lai pievienotu ierakstus, autorizējies::

JAUNUMS elektrum.lv

1 atbildes / Pēdējais komentējis (-usi): Pēteris Prolo,

Anastasija Akone

Labdien! Pirmkārt gribu apsveikt ar jaunizveidoto portālu. Smukiņš tāds Otrkārt man ir daži jautājumi, jo kā redzu šīs tas ir mainījies.1. Kur pazuda iesnieguma veidlapas, kuras iepriekš bija atrodamas starta lapā?2. Vai autorizēties var ar e-latvenergo lietotāja datiem?3.Kāpēc neredzu produktu Elektrum "Klassiskais"?4. Vai es varu arī apmaksāt rēķinu citam līgumam kā iepriekš?5. Skaitītāja rādījumus jānodod kādā periodā?6. Vai es ievadot rādījumus varu uzreiz apmaksāt rēķinu?7. Kāpēc man ir mainījies līguma numurs portālā?Tas tā pagaidām, kas galvā ienācis gaidīšu atbildi; )

Pēteris Prolo

Sveika, Anastasija!

Bija līdzīgi jautājumi un sazinājos ar Latvenergo klientu servisu, kur laipni paskaidroja, ka veidlapas ir pieejamas autorizējoties portālā. elektrum.lv lietoju ar tiem pašiem autorizācijas datiem ko lietoju e-latvenergo. Par Klasisko tur ir tā. Viņiem tagad izmaiņas notikušas un tagad produktam Universālais ir abas norēķinu metodes rēķins un konstantā summa un tāpēc Klassikais vairs nav. Es ar apmaksāju rēķinus citam līgumam un to var izdarīt elektrum.lv starta lapā nospiežot pogu "Maksāt par elektroenerģiju". Rādījumus, kā man paskaidroja, ir jānodod no 27 datuma līdz 3 datumam un rādījumus nododot var uzreiz apmaksāt ar moment maksājumu. Līguma numuri esot mainījušies saistībā ar izmaiņām pie viņiem. Jauna norēķinu sistēma tika ieviesta, bet mūs tas neskar, jo līguma nosacījumi neesot mainīti.

Anastasija Akone 2015-09-04 10:15:04 rakstīja:

Labdien! Pirmkārt gribu apsveikt ar jaunizveidoto portālu. Smukiņš tāds Otrkārt man ir daži jautājumi, jo kā redzu šīs tas ir mainījies.1. Kur pazuda iesnieguma veidlapas, kuras iepriekš bija atrodamas starta lapā?2. Vai autorizēties var ar e-latvenergo lietotāja datiem?3.Kāpēc neredzu produktu Elektrum "Klassiskais"?4. Vai es varu arī apmaksāt rēķinu citam līgumam kā iepriekš?5. Skaitītāja rādījumus jānodod kādā periodā?6. Vai es ievadot rādījumus varu uzreiz apmaksāt rēķinu?7. Kāpēc man ir mainījies līguma numurs portālā?Tas tā pagaidām, kas galvā ienācis gaidīšu atbildi; )

Vairāk sadaļu