Forums Dažādi

Lai pievienotu ierakstus, autorizējies::

mobilā lietone

4 atbildes / Pēdējais komentējis (-usi): Elektrum,

Agnis Brakšs

Kāpēc nav pieejama mobilā lietotne Windows lietotājiem(viņi arī ir cilvēki)? Lūdzu konkrētu atbildi, nevis tikai atrunas!

Elektrum

Labdien!

Mobilā aplikācija "Elektrum" pieejama Android un Apple tālruņiem. Pašlaik nav plānots to padarīt pieejamu arī “Windows Phone” tālruņiem, taču tavu ieteikumu nodosim atbildīgajiem darbiniekiem izvērtēšanai.

Agnis Brakšs 2016-07-02 21:48:09 rakstīja:

Kāpēc nav pieejama mobilā lietotne Windows lietotājiem(viņi arī ir cilvēki)? Lūdzu konkrētu atbildi, nevis tikai atrunas!

Uldis Ālants

Jau no pirmās dienas esmu lejuplādējis Elektrum mobilā telefona aplikāciju. Esmu atzīmējis iestatījumos, lai sūta man atgādinājumu par skaitītāja rādījumu nodošanu. Neesmu saņēmis nevienu, NEVIENU atgādinājumu. Man ir pamats domāt, ka ir kaut kāda problēma lietotnē, jo es neesmu vienīgais, kas saskāries ar šādu problēmu.

Elektrum

Labrīt!

Nodošu šo informāciju atbildīgajiem darbiniekiem, lai pārbauda šo situāciju. Paldies, ka informēji!

^IR

Uldis Ālants 2016-10-14 12:22:02 rakstīja:

Jau no pirmās dienas esmu lejuplādējis Elektrum mobilā telefona aplikāciju. Esmu atzīmējis iestatījumos, lai sūta man atgādinājumu par skaitītāja rādījumu nodošanu. Neesmu saņēmis nevienu, NEVIENU atgādinājumu. Man ir pamats domāt, ka ir kaut kāda problēma lietotnē, jo es neesmu vienīgais, kas saskāries ar šādu problēmu.

Elektrum

Labrīt!

Saņēmām informāciju no atbildīgajiem darbiniekiem:

Visdrīzāk šī ir standarta problēma, dēļ tā, ka pirmo reizi ieslēdzot lietotni, nav ielikta atzīme (ķeksis) par to, ka lietotne drīkst izsaukt atgādinājumus. Ir 2 iestatījumi, kas jāpārbauda:

1. Vai lietotnē tiešām ir ieslēgti tieši rādījumu atgādinājumi un vai ir uzlikts laiks/datums.

2. Paša telefona iestatījumos jābūt sadaļai Atgādinājumi/Notifications, kur var iestatīt, kurām no telefonā uzstādītajām lietotnēm ir tiesības dot ziņu par atgādinājumiem. Ja #Elektrum lietotne sarakstā nav, tad atgādinājumi neparādās, šajā gadījumā jānospiež “Atļaut” šai lietotnei izsaukt atgādinājumu paziņojumus.

Papildu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mūsu Klientu servisu Elektrum, zvanot uz 80200400.

Uldis Ālants 2016-10-14 12:22:02 rakstīja:

Vairāk sadaļu