Forums Dažādi

Lai pievienotu ierakstus, autorizējies::

Par rēķinu

17 atbildes / Pēdējais komentējis (-usi): Alfrēds Masalans,

Liena Z... (Cinovska)

Kāpēc man tiek atsūtīts rēķins par vidējo elektrības patēriņu, ja tika noslēgts ekonomiskais variants un elektrība netika patērēta.

Elektrum

Sveika!

Ja izvēlēts produkts Elektrum Ekonomiskais un norēķinu metode ir „Rēķins”, tad katru mēnesi ir jāziņo rādījumi neatkarīgi no tā vai objektā ir patēriņš. Ja objektā nav patēriņa, tad pie rādījumu nodošanas ir jāatzīmē 0 patēriņš. Ja rādījumi netiek noziņoti, tad sistēma veido rēķinu pēc vidējā vēsturiskā patēriņa objektā. Precīzāku informāciju par rēķiniem iegūsiet sazinoties ar klientu servisu T: 80200400.

^SM

Liena Z... (Cinovska) 2015-02-24 10:15:33 rakstīja:

Kāpēc man tiek atsūtīts rēķins par vidējo elektrības patēriņu, ja tika noslēgts ekonomiskais variants un elektrība netika patērēta.

Ilgvars Grosfogels

Labvakar cien. un augsti godātais A/S Latvenergo.

Ar nožēlu ir jāsecina, ka tik augsti godātu uzņēmumu nav iespējams sazvanīt pa norādīto klientu apkalpošanas tālruni. Man kā Jūsu padevīgajam kalpam - klientam, ir pazemīgi jāizlūdzas jau otro mēnesi pēc kārtas piestādīt laicīgi rēķinu par patērēto elektroenerģiju saskaņā ar noslēgto līgumu Nr.1036494647. Papildus tam, man kā speciālistam par A/S Latvenergo piedāvātajiem produktiem un izstrādāto mājas llapu Jums pazemīgi jānorāda, ka esat nokļūdījušies sarēķinot un piestādot rēķinu saskaņā ar līgumu Nr. 1037006461 ar līguma plānu DINAMISKAIS, nevis kā Jūs norādat STABILAIS.

Patiesā cieņā, Jūsu padevīgais kalps

Līguma NR. 1037006461 un 1036494647

Elektrum

Labdien!

Saņēmām informāciju no Klientu servisa, ka līgumam Nr. 1036494647 rēķins izsūtīts 10.03.2015. (22:31).

Par līgumu Nr. 1037006461 ir slēgts Elektroenerģijas tirdzniecības līgums par objektu kurā tiek veikta saimnieciskā darbība, tādēļ tarifs ir Stabilais - https://www.e-latvenergo.lv/lv/business/produkti/

Ilgvars Grosfogels 2015-03-10 21:31:48 rakstīja:

Labvakar cien. un augsti godātais A/S Latvenergo.

Ar nožēlu ir jāsecina, ka tik augsti godātu uzņēmumu nav iespējams sazvanīt pa norādīto klientu apkalpošanas tālruni. Man kā Jūsu padevīgajam kalpam - klientam, ir pazemīgi jāizlūdzas jau otro mēnesi pēc kārtas piestādīt laicīgi rēķinu par patērēto elektroenerģiju saskaņā ar noslēgto līgumu Nr.1036494647. Papildus tam, man kā speciālistam par A/S Latvenergo piedāvātajiem produktiem un izstrādāto mājas llapu Jums pazemīgi jānorāda, ka esat nokļūdījušies sarēķinot un piestādot rēķinu saskaņā ar līgumu Nr. 1037006461 ar līguma plānu DINAMISKAIS, nevis kā Jūs norādat STABILAIS.

Patiesā cieņā, Jūsu padevīgais kalps

Līguma NR. 1037006461 un 1036494647

Juris Lauga

Labdien !!!

Vai nebūtu iespējams tomēr rēķinu sūtīt drusku ātrāk...kaut ap 10. datumiem, jo lielāka daļa cilvēku es domāju skaitījumus iesniedz jau pirmajos datumos, es saprotu, ka Jums varbūt trūkst resursu ātrākai rēķinu apstrādei, bet uz to jau arī vajadzēja gatavoties izveidojot šādu apmaksāšanas sistēmu.

Ar cieņu.

Elektrum

Labdien!

Paldies par ieteikumu. Nodosim atbildīgajiem darbiniekiem izvērtēšanai.

Juris Lauga 2015-04-14 17:27:50 rakstīja:

Labdien !!!

Vai nebūtu iespējams tomēr rēķinu sūtīt drusku ātrāk...kaut ap 10. datumiem, jo lielāka daļa cilvēku es domāju skaitījumus iesniedz jau pirmajos datumos, es saprotu, ka Jums varbūt trūkst resursu ātrākai rēķinu apstrādei, bet uz to jau arī vajadzēja gatavoties izveidojot šādu apmaksāšanas sistēmu.

Ar cieņu.

Vairāk sadaļu