Forums Dažādi

Lai pievienotu ierakstus, autorizējies::

Pieredze, pirkumi ar draudzīgajiem labumiem vai lojalitātes programmām

1 atbildes / Pēdējais komentējis (-usi): Marta Zvejniece,

Māris Oldmanis

Gribēju padalīties ar savu pieredzi par draudzīgāku cenu, tā vietā, lai maksātu pilnu summu. Nezināju, kura būs pareizā vide, kur izpaust savas domas un tad domāju to izdarīt publiski šeit forumā (nezināju, ka te ir forums), jo ar draugiem esmu par šo tēmu runājis un facebook vairs nebija īsti jēga postot, tādēļ varbūt šeit kāds dalīsies ar savu pieredzi un ieteikumiem par šo tēmu.Pirms pus gada taisījām remontu koridorā… Es biju prom un … sievasmāte izdomāja sasūknēt baltos remonta putekļus, protams, Samsung putekļusūcējs aizgāja rest in peace. Arī remontā vairs nevarēja palīdzēt – motors kaput. Tad nu sākās jauna meklējumi, izčekojot visus i-neta veikalus sapratu, ka jābūt vēl kādai iespējai kā dabūt kādas papildus atlaides, bonusus pie jauna iegādes. Zināju, ka Lattelecom piedāvā dažādas lojalitātes programmas piedāvājumus saviem klientiem, taču tajā sadaļā nekā nebija. Domāju, kur vēl esmu klients un nonācu līdz Elektrum lapai, kurā biju reģistrējies kā klients - sadaļā draudzīgie labumi bija tieši tas, kas man nepieciešams. Atlaide no 150 Eur Philips putekļusūcējam uz 99 Eur + vēl manējai tikai jauns tvaika gludeklis bonusā. http://www.philips.lv/c-p/FC6162_01/powerpro-duo-divi-viena-spieka-tipa-puteklscejs-ar-powercyclone-tehnologiju Arī meistars remontā teica, ka vislabākie esot tieši Philips. Tos nes remontēt vismazāk. Cool bija ne tikai cena, bet arī dizains, priekšrocības, jo mājās ir kaķis un nepieciešams kompakts aparāts ar ko savākt spalvu katru dienu (domāju, ka neesam vienīgie), tādēļ šim sūcējam ir arī labā lieta – izņemams rokas sūcējs. Biju pirms tam izstaigājis arī veikalus (Euronics, RD Electronics), lai salīdzētu cenas, tad varu teikt, ka 99 Eur ir laba cena, jo vispār rēķinājos ar labu sūcēju no 150 – 170 Eur, taču ļoti labs sākas no vismaz 200 Eur. Sanāca pasūtīt caur xnet.lv, atsūtīja ātri un viņu klientu serviss forši nokomunicēja arī facebook lapā dodot informāciju par preci un padomus pie izvēles izdarīšanas...Varbūt kādam ir līdzīga pieredze? Būtu forši, ja šeit varētu padalīties ar aktuālajiem piedāvājumiem un iegādi, lietošanu, jo daudzo piedāvājumu juceklī un starp draugu un draugu draugu konkursu un balvu share facebook var apjukt, maybe te varētu šo tēmu plašāk izvērst un varētu būt vēl, kas izdevīgs. Ikdienā sekoju tagad visiem šīs lapas piedāvājumiem, arī Lattelecom lapai. Izdevās ietaupīt ļoti LABI un aparāts arī ir foršs, aizņem maz vietas un pilda savas funkcijas. Sorry, ka garāk, bet tāds mans stāsts.

Marta Zvejniece

Foršs stāsts, Māri  Prieks, ka cilvēki dalās ar pozitīvām ziņām. Biju dzirdējusi no drauzdenes, ka viņa caur Elektrum nopirka suluspiedi un vēl kaut ko (neatceros, ko īsti) dabūja dāvanā.  Arī es pačolēju draudzīgos labumus, iekrita acīs piedāvājums – bārdas trimmeris + dāvanā matu taisnotājs: https://www.elektrum.lv/lv/majai/draudzigi-piedavajumi/sadzives-elektrotehnika/philips-bt-9290-32-bardas-trimmeris-ar-lazera-projekciju-davana-essentialcare-matu-taisnotajs/ Skatos cena izdevīga, tā kā ieguvums 2 preces par tādu cenu, un priecīgi būtu 2 uzreiz – vīriešcilvēks un es J

Kak raz tuvojās drauga vārda diena, nolēmu, ka  jānošauj 2 zaķus ar vienu šāvienu – dāvana viņam un dāvana man. Tā nu iegāju palasīties aprakstu Xnet lapā, kur vēl vairāk pārliecinājos, ka šī būs īstā izvēle un vismaz šoreiz nenošaušu greizi ar dāvanu draugam

Vienīgi uztraucos, vai piegādās laikā? Izbūros cauri info par piegādi, jau iepriekš biju dzirdējusi par Pickup paku bodēm, draudzenes bija izmantojušas, jo bezmaksas. Ieguglēju pickup paku bode un atradu visas saņemšanas vietas. Pārsteidza, ka varu saņemt preci arī fitnesa klubā, ko apmeklēju, kur vēl labāk ?J Pēc dažām dienām saņēmu DPD sms un dodoties uz treniņu, saņēmu preci. Tagad tik jācer, ka dāvana draugam tiešām patiks. Katrā ziņā taisnotāju jau izmēģināju, daudz labāks par manu veco :p

Vairāk sadaļu