Slēgt jaunu līgumu

Noslēgt līgumu par kādu no Elektrum produktiem ir vienkārši un ātri.

  • Vai esat jauns klients? 
  • Vai jums jau ir esošs līgums ar AS "Latvenergo", vai arī ir nepieciešams pārņemt objektu uz sava vārda, jo, piemēram, esat iegādājies nekustamo īpašumu, noslēdzis īres līgumu vai cits iemesls? Aicinām slēgt līgumu, autorizējoties Elektrum portālā un pievienojot objektu Mani līgumi apakšsadaļā Produkti.
  • Slēdzot līgumu,  ir iespēja pievienot aizpildītu pieņemšanas - nodošanas aktu, kas balstīts uz abpusēju vienošanos ar iepriekšējo lietotāju un iekļauj skaitītāja rādījumus, ar kādiem tiek pārņemts objekts. Aizpildīto pieņemšanas - nodošanas aktu varēsiet pievienot elektroniskajā līguma slēgšanas formā pēc autorizācijas Elektrum portālā.
  • Ja pārņemat objektā sniegto pakalpojumu un patēriņa apmaksu, lūdzam izmantot zemāk pievienoto iesnieguma veidlapu. Aizpildīto iesnieguma veidlapu nosūtiet uz klientu.serviss@elektrum.lv
  • Ja vēlaties pārnākt no cita elektrības tirgotāja, izvēlieties sev piemērotu produktu sadaļā Produkti, elektroniski noslēdziet līgumu un kļūstiet par Elektrum klientu!
  • Ja līgumu vēlaties noslēgt adresei, kur iepriekš elektrība nav bijusi (piemēram, būvējot jaunu mājokli), to izdarīt varēsiet pēc elektrotīkla pieslēguma ierīkošanas, ko veic AS “Sadales tīkls”. Jaunu elektrotīkla pieslēgumu varat pieteikt šeit.

Atbildes uz citiem jautājumiem varat atrast šeit.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums jums ērtākajā veidā!

Līguma vispārīgie noteikumi – spēkā no 1.03.2018.

Vairāk sadaļu