Kad mainījās mans maksājums un kur es varu apskatīt izmaiņas?

  • Ja jūsu izvēlētais norēķinu veids ir Rēķins, pirmo maksājumu atbilstoši jaunajiem tarifiem mēs jums izrakstījām 2016. gada septembrī par augustā patērēto elektroenerģiju. Izmaiņas ir redzamas ailē Pārvades un sadales pakalpojumi.
  • Ja jūsu norēķinu veids ir Izlīdzinātais maksājums, jūsu maksājums mainījās brīdī, kad veicām pārrēķinu. Saņemot vēstuli ar jauno Izlīdzinātā maksājuma summu, ailē Pārvades un sadales pakalpojumi jūs redzat jums aprēķināto sadales sistēmas pakalpojumu maksu. Vairāk par Izlīdzinātā maksājuma pārrēķinu aicinām lasīt šeit

Kopējo maksājuma summu par elektroenerģiju jūs jebkurā laikā varat apskatīt arī portāla autorizētajā daļā, šķirklī Mani maksājumi.

Lai salīdzinātu iepriekšējo maksājuma summu par elektroenerģiju ar jauno summu pēc sadales pakalpojumu tarifu izmaiņām, aicinām izmantot tarifu salīdzināšanas kalkulatoru. Lūdzam pievērst uzmanību – ar kalkulatoru jūs varat aprēķināt kopējā ikmēneša maksājuma summas izmaiņas, nevis izmaiņas maksā par sadales pakalpojumu tarifiem! 

Jautājumi un atbildes par citām tēmām

Vairāk sadaļu