Elektrum solārais

Vai esat domājis, kā palielināt neatkarību no svārstīgajām elektroenerģijas cenām un dzīvot zaļāk? Elektrum solārais ir ieguldījums jūsu nākotnē, kas sniedz šādu iespēju.

Elektrum solāraisElektrum solārais – tā ir iespēja lietot patstāvīgi saražotu elektroenerģiju, izmantojot saules gaismu. Ja jums ir īpašums, kur uz jumta vai uz zemes ir iespēja uzstādīt saules paneļus, jūs varat patstāvīgi ražot zaļu elektroenerģiju un to bez maksas izmantot no pirmās saules paneļu uzstādīšanas dienas.

Saules paneļi uz jumta un zemes

Izvēlieties savam patēriņam atbilstošāko komplektu

Elektrum solārais komplekti

Komplekta cena – sākot no 3530 EUR (ar PVN). Cena atkarīga no izvēlētā komplekta, t. i. fāžu skaita un nepieciešamās jaudas, no vēlamā saules paneļu izvietojuma (uz jumta vai zemes), kā arī no izvēlētajiem papildpakalpojumiem.

Jums nodrošināsim:

  • augstas kvalitātes polikristāliskos saules paneļus;
  • jūsu patēriņam atbilstošākā komplekta piegādi un uzstādīšanu;
  • palīdzību dokumentu kārtošanā Ekonomikas ministrijā, būvvaldē un AS “Sadales tīkls”;
  • iespēju paneļus iegādāties bezprocentu nomaksā ar termiņu līdz pat 5 gadiem;
  • kopīgu elektroenerģijas rēķinu;
  • skaidrus izcenojuma un izdevīgus garantijas nosacījumus;
  • iespēju mājas lapā apskatīt un sekot līdzi saražotās elektroenerģijas apjomam.

Saules paneļu sistēmas darbības princips

Izvēloties Elektrum solārais, jums tiks pieslēgts neto norēķinu veids. Saražoto elektroenerģiju primāri izmantosiet pašpatēriņam, bet, ja saules paneļu saražotā elektroenerģija būs lielāka nekā mājās šai brīdī darbojošos elektroierīču patēriņš, tā automātiski tiks nodota kopējā elektropārvades elektrotīklā. Konkrētā gada laikā tīklā nodotās elektroenerģijas apjomu varēsiet izmantot, maksājot tikai sadales sistēmas pakalpojumu un obligātā iepirkuma komponenšu maksu.

Saules paneļu sistēma

Elektrum solārais papildpakalpojumi

Lai aizsargātu uzstādītos saules paneļus no zibens izlādes un pārsprieguma radītajiem bojājumiem, iesakām tos aprīkot ar zibensaizsardzības un pārspriegumaizsardzības sistēmu. 

Papildpakalpojumi ir pieejami tikai gadījumā, ja ēkai ir uzstādīta zemējumietaise. Tie ir maksas pakalpojumi, un jūs varat no tiem atteikties, taču rekomendējam aizsardzības sistēmas uzstādīt, lai saules paneļu bojājumu gadījumā būtu spēkā ražotāja garantija. 

Elektrum_Solarais_Papildpakalpojumi

Kā pieteikties? 

Aicinām pieteikties Elektrum solārais telefonkonsultācijai, spiežot uz pogas un aizpildot savu kontaktinformāciju. Mūsu speciālisti ar jums sazināsies, lai palīdzētu jums izvēlēties sev atbilstošāko komplektu, sniegtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem un sagatavotu jums individuālu Elektrum solārais piedāvājumu.

Elektrum solārais uzstādīšana

Aicinām iepazīties arī ar atbildēm uz klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem!

Informācija par garantiju.

Elektrum solārais

Vairāk sadaļu