Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Elektrum vienotā enerģijā ar Latvijas basketbola valstsvienību

27. februārī, 2024.

Priecājamies paziņot, ka Elektrum pirmo reizi zīmola vēsturē ir kļuvis par Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības atbalstītāju. Sniegsim jaudīgu enerģiju un iedvesmosim to jauniem panākumiem visa 2024. gada garumā!

 

Basketbols Latvijā ir viens no populārākajiem sporta veidiem, kas vieno un aizrauj lielu daļu mūsu valsts iedzīvotāju. Izlases spēlētāji parādījuši izcilu spēli ne tikai valsts līmenī, bet arī ārpus tās, savukārt jaunākie basketbola talanti kļuvuši par iedvesmas avotu jaunajai paaudzei. Turklāt pēc pagājušā gada vēsturiskajiem Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības sasniegumiem, gūstot nebijušu panākumu – 5. vietu FIBA Pasaules kausa izcīņā, tas vēl vairāk ir veicinājis basketbola popularitāti, pasaules atzinību un patriotisma sajūtu. 

Enerģija vieno!

Mēs esam gandarīti būt daļa no basketbola pasaules! Kļūstot par Latvijas basketbola izlases atbalstītājiem, tas ne tikai veicinās sporta attīstību, bet arī apliecina Elektrum ciešo saikni ar Latviju un tās sabiedrībai nozīmīgām nozarēm. Šī sadarbība nav tikai par enerģijas apmaiņu, bet arī par kopējiem mērķiem, radot pozitīvas emocijas sabiedrībā un stiprinot Latvijas vārdu pasaulē. 

Mēs būsim klātesoši gan FIBA Eurobasket kvalifikācijas spēlēs, gan arī stiprinot izlasi ceļā uz Parīzes Olimpiskajām spēlēm. Visiem Latvijas basketbola faniem par prieku Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs notiks Rīgā. Aicinām ikvienu atbalstīt savējos!

Latvijas izlases spēļu kalendāru varat atrast ŠEIT.

Ar vienotu un sportisku enerģiju nākotnē!

 
 
 
 
Vairāk sadaļu