Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Īpaši piedāvājumi aizraujošiem notikumiem un svētku noskaņai

26. novembrī, 2018.

Aicinām jūs svinēt svētkus un iedvesmoties jauniem notikumiem gada nogalē. Izvēlieties ko īpašu sev, ģimenei, bērniem un vecākiem no Elektrum  Draudzīgajiem labumiem. Lai gatavošanās svētkiem norit harmoniski un mierpilni!

Ziemassvētku svinības jūsu ģimenei kopā ar Loti

  • Izgudrotāju ciems ir pārvērties par ziemas pasaku valstību. Šeit jūs gaida iemīļotie ciema iedzīvotāji, īpašs Ziemassvētku noskaņojums, kā arī dejas un līksmošana. Ziemassvētku programma iekļauj īpašu uzvedumu latviešu valodā, aizraujošu koncertu, izgudrošanu un meistarošanu, kā arī piparkūku greznošanu. Jaukāko Ziemassvētku svinību rīkotāji gaidīs jūs ciemos 15. un 16. decembrī, kā arī no 26. līdz 30. decembrim katru dienu no plkst. 12.00 līdz 16.00! Skatīt piedāvājumu!
  • Kā arī Lotes zemes e-veikalā aicinām iegādāties rotaļlietas un suvenīrus par īpaši draudzīgām cenām! Skatīt piedāvājumu!

Lai svētku noskaņa ienāk jūsu mājoklī!

Kultūras baudījums svētku laikam

Koncerts vai balets – izvēlieties kultūras baudījumu, kas atbilstošāks jūsu gaumei!

  • 20 % atlaide Simfoniskā orķestra „IP orchestra” koncertam Rīgas Kongresu namā 15. decembrī pl. 20. Skatīt piedāvājumu!
  • 10 % atlaide baleta izrādei „Marijas teātra solisti. Veltījums Maijai Pliseckai” Latvijas Nacionālajā operā 17. decembrī pl. 19.00. Skatīt piedāvājumu!

Saposieties svētkiem jau laikus!

Nekad nav par ātru sākt gatavoties svētku svinēšanai. Aicinām izmantot kādu no piedāvājumiem jūsu veselībai un skaistumam!

Īpašie piedāvājumi VIŅAM

Hokeja apmeklējums vai jauns darbarīks – par to priecāsies ikviens!

Relaksējoša un atjaunojoša atpūta jums un ģimenei

Aicinām palutināt sevi un sev mīļos, izvēloties kādu no īpašajiem SPA piedāvājumiem!

  • Semarah hotels Lielupe SPA Wellness centra apmeklējums par īpašu cenu piektdienās, brīvdienās un svētku dienās. Skatīt piedāvājumu!

Visi labumi

Vairāk sadaļu