Atpakaļ uz visiem jaunumiem

Raita pieredzes stāsts, uzstādot saules paneļus

09. maijā, 2024.

Kāpēc izvēlēties saules paneļus? Kas jāapdomā pirms to uzstādīšanas un kam uzticēt šo projektu realizēt? Vai saules paneļi izmaina ikdienas paradumus mājsaimniecībā? Ar savu pieredzes stāstu dalās saules paneļu sistēmas īpašnieks Raitis Streičs. 

 
 

Kā stāsta Raitis, visvairāk saules paneļu uzstādīšanas procesā viņš novērtēja iespēju izveidot saules paneļu projekta 3D modeli. Tas ļāva izplānot atbilstošu saules paneļu novietojumu un prognozēt, cik daudz gada griezumā saules paneļi saražos elektroenerģiju. Savukārt sekot līdzi saražotajam apmēram ērti palīdz Elektrum mobilā lietotne

Jo ātrāk uzstādīsiet saules paneļus, jo ātrāk varēsiet izmantot to priekšrocības! Tāpēc aicinām ņemt lietas savās rokās un saimniekot pārdomāti! Piesakieties konsultācijai elektrum.lv/solarais  par saules paneļu projekta izstrādi un uzstādīšanu un izmantojiet saules enerģiju jau šajā sezonā!

Jaunajiem saules paneļu klientiem, kuri saules paneļus uzstādīs no 2024. gada 1. maija, ir iespēja saražoto, bet nepatērēto elektroenerģiju uzkrāt neto norēķinu sistēmā. Šajā sistēmā saražotās, bet uzreiz nepatērētās elektroenerģijas uzkrājumu aprēķina eiro izteiksmē. 

Šo uzkrājumu jūs varēsiet izmantot savu elektroenerģijas izmaksu segšanai gan īpašumā, kurā elektroenerģija tiek ražota, gan arī citos savos īpašumos. Piemēram, elektroenerģiju ražojat lauku mājā, bet norēķināties var arī par elektroenerģiju pilsētas dzīvoklī. Piesakieties sarunai!