Atsauksmes

Apmeklējot Elektrum Energoefektivitātes centru ceram ieguvi noderīgu informāciju.

Zemāk aicinām dalīties ar saviem iespaidiem un novērtēt apmeklējumu.

Roberts

18. septembrī, 2018

Sveika, superkomanda! Neesam nemaz vēl pateikušies par telpām un super foršo attieksmi un atmosfēru ko pie Jums var dabūt un izbaudīt. Jūs esat labākie, tiešām LIELS paldies, ka mūs atbalstāt, turklāt medusmaizei, pēc šī semināra ir ļoti liela atsaucība no profesionāļu puses, kas ir super rādītājs, ka viss bija un IR Līmenī. Sveiciens visai komandai, lai saulaina un izdevusies darba nedēļa.

Santa

27. augustā, 2018

Vēlos izteikt atzinību par lieliski organizētu ekskursiju. Ekskursijas vadītāji Toms un viņa kolēģis, kura vārdu diemžēl neatceros, patiesi bija uzdevumu augstumos. Ļoti patika abu puišu saspēle un lomas - labais Vs. ļaunais. :D Perfekti strādāja brīvā gaisotne mācoties par energoefektivitāti, un stingrība pie eksperimentiem. Pārdomāta un lieliski novadīta ekskursija. Bērni sajūsmā. Paldies!

Sandra

27. augustā, 2018

Sirsnīgs paldies par uzņemšanu 24.maijā! Atsauksmes pēc tam bija lieliskas gan par centra ideju, gan arī īpaši par ekskursijas vadītāja entuziasmu. Viesojās mācībspēki no Krievijas, Vjetnamas un Latvijas universitātēm

Vairāk sadaļu