Elektrum Viedā māja

Kafejnica.png

Vai esat kādreiz aizdomājušies – kā saimniekošanu savā uzņēmumā padarīt efektīvāku un kā, iespējams, samazināt arī izmaksas par apkuri? Piedāvājam jums Elektrum Viedās mājas risinājumus. Tie ir moderni tehniski risinājumi, kas palīdzēs sasniegt jūsu ieceres.

telefons_VM.png

Iedomājieties, cik ērti būtu, ja jums vairs nevajadzētu ikdienā domāt, piemēram, par apkures regulēšanu savā birojā, tirdzniecības vietā, darbnīcā vai citur. Atbilstoši jūsu izstrādātajam “Apkures grafikam” telpās tiks uzturēta jūsu norādītā temperatūra un tādējādi samazināsies arī jūsu izmaksas par apkuri. Tas ir veids, kā efektīvi vadīt savu biznesu.

Elektrum Viedā māja – elektrības patēriņa analīzes iespēja un iespēja ietaupīt, gudri izmantojot modernās tehnoloģijas. Ar viedtālruņa palīdzību turpmāk varēsiet pārvaldīt klimatu un elektrosaimniecību attālināti sev ērtā vietā un laikā – ieslēgt, izslēgt elektroierīces, sekot līdzi to patēriņam, kā arī uzstādīt vēlamo temperatūru telpās.

Elektrības patēriņa analīzes iespējas
 rupnieciba.png

Ja vēlaties noskaidrot, kā efektivizēt izmaksas par elektroenerģiju un uzzināt ikdienā izmantoto elektroierīču patēriņu – izmantojiet Elektrum Viedā māja rozetes. Tādējādi jūs varēsiet mobilajā lietotnē redzēt katras pievienotās ierīces tā brīža patēriņu, kā arī vēsturisko patēriņa grafiku par pēdējām 7 dienām.

 Ietaupījums / Energoefektivitāte

efektivitate.png

Apkures sezonā izmaksu efektivizācijas nolūkos iesakām samazināt temperatūru telpās laikā, kad tur neviens neuzturas. Iestatiet dienas grafiku mobilajā lietotnē, un Viedā māja parūpēsies, lai telpas ir siltas un omulīgas tad, kad tajās uzturas darbinieki vai apmeklētāji, bet vēsākas brīžos, kad tās parasti ir tukšas. Šādi izmaksas par apkuri iespējams samazināt pat par 30 %. Sev piemērotāko Viedās mājas ierīču klāstu un skaitu varat komplektēt atbilstoši jūsu vajadzībām.

Viedās mājas ierīces

 Piesakieties, mēs palīdzēsim jums atrast jūsu vēlmēm atbilstošo ierīču komplektu.