Elektrum Viedā māja

Kafejnica.png

Vai esat kādreiz aizdomājušies – kā saimniekošanu savā uzņēmumā padarīt efektīvāku un kā, iespējams, samazināt arī izmaksas par apkuri? Piedāvājam jums Elektrum Viedās mājas risinājumus. Tie ir moderni tehniski risinājumi, kas palīdzēs sasniegt jūsu ieceres.

telefons_VM.png

Iedomājieties, cik ērti būtu, ja jums vairs nevajadzētu ikdienā domāt, piemēram, par apkures regulēšanu savā birojā, tirdzniecības vietā, darbnīcā vai citur. Atbilstoši jūsu izstrādātajam “Apkures grafikam” telpās tiks uzturēta jūsu norādītā temperatūra un tādējādi samazināsies arī jūsu izmaksas par apkuri. Tas ir veids, kā efektīvi vadīt savu biznesu.

Elektrum Viedā māja – elektrības patēriņa analīzes iespēja un iespēja ietaupīt, gudri izmantojot modernās tehnoloģijas. Ar viedtālruņa palīdzību turpmāk varēsiet pārvaldīt klimatu un elektrosaimniecību attālināti sev ērtā vietā un laikā – ieslēgt, izslēgt elektroierīces, sekot līdzi to patēriņam, kā arī uzstādīt vēlamo temperatūru telpās.

Elektrības patēriņa analīzes iespējas
 rupnieciba.png

Ja vēlaties noskaidrot, kā efektivizēt izmaksas par elektroenerģiju un uzzināt ikdienā izmantoto elektroierīču patēriņu – izmantojiet Elektrum Viedā māja rozetes. Tādējādi jūs varēsiet mobilajā lietotnē redzēt katras pievienotās ierīces tā brīža patēriņu, kā arī vēsturisko patēriņa grafiku par pēdējām 7 dienām.

 Ietaupījums / Energoefektivitāte

efektivitate.png

Apkures sezonā izmaksu efektivizācijas nolūkos iesakām samazināt temperatūru telpās laikā, kad tur neviens neuzturas. Iestatiet dienas grafiku mobilajā lietotnē, un Viedā māja parūpēsies, lai telpas ir siltas un omulīgas tad, kad tajās uzturas darbinieki vai apmeklētāji, bet vēsākas brīžos, kad tās parasti ir tukšas. Šādi izmaksas par apkuri iespējams samazināt pat par 30 %. Sev piemērotāko Viedās mājas ierīču klāstu un skaitu varat komplektēt atbilstoši jūsu vajadzībām. Piesakieties, mēs palīdzēsim jums atrast jūsu vēlmēm atbilstošo ierīču komplektu:

Elektrum Viedā māja bāzes stacija
Bāzes stacija_2.png2.75

Bāzes stacija ir galvenais Elektrum Viedā māja sistēmas elements. Tā nodrošina komunikāciju starp Elektrum Viedā māja ierīcēm un padara tās pieejamas tiešsaistē.

Tās uzstādīšana ir ātra un vienkārša, to varēsiet paveikt pašu spēkiem. Nav nepieciešams pārvietot mēbeles vai ievilkt papildu kabeļus. Vienam mājoklim parasti nepieciešama viena bāzes stacija. Uztveršanas diapazons – līdz 30m.

Spēj vadīt neierobežotu Elektrum Viedā māja ierīču skaitu.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja temperatūras sensors
VM temperaturas sensors.png1.39

Elektrum Viedā māja temperatūras sensors ir mazs un neuzkrītošs, kā arī neticami precīzs. Temperatūra tiek mērīta ik pēc 5 minūtēm ar 0,1 grāda precizitāti, kas ļauj pielāgot gaisa temperatūru atbilstoši jūsu komforta prasībām. Sensoram ir iebūvēts akumulators, kas ar vienu uzlādes reizi darbojas līdz pat 6 mēnešiem. Katrai telpai nepieciešams savs temperatūras sensors.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja bezvadu regulators
VM apkures regulators.png2.64

Elektrum Viedā māja bezvadu regulators pievienojams radiatoriem bez vadiem un ļauj regulēt plūsmu radiatoros. Šī ierīce sazinās ar bāzes staciju un kontrolē telpas apkuri. 

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja rozete
VM rozete.png2.08

Elektrum Viedā māja rozete dod iespēju savienot elektroierīces ar Elektrum Viedā māja bāzes staciju un pārvaldīt tās attālināti, t.i. ieslēgt un izslēgt, kad nepieciešams. Papildus tā sniegs ērti pārskatāmus datus par elektroenerģijas patēriņu, ko rada iekārtas.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja katla slēdzis

VM katla slēdzis.png2_47.png

Šī ierīce komplektā ar bāzes staciju ļaus jums attālināti vadīt un regulēt jūsu apkures katla darbību.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja multislēdzis

VM multislēdzis.png3_14.png

Viedajam multislēdzim varēsiet pieslēgt un vadīt līdz pat 6 neatkarīgām elektroierīcēm vai elektroķēdēm. Ar šīs ierīces palīdzību varēsiet attālināti vadīt, piemēram, vārtus vai garāžu durvis.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja regulators (ar vadu)

VM web bildes120x120px_12.png0_72.png

Aprīkojot radiatorus ar viedajiem regulatoriem, tie komplektā ar viedo bāzes staciju kontrolē telpas apkuri un ļauj samazināt jūsu izmaksas ar apkuri. Viedā regulatora (ar vadu) darbībai to nepieciešams pievienot elektrotīklam.

Elektrum Viedā māja probes sensors

VM probes sensors.png2_19.png

Viedais probes sensors paredzēts uzstādīšanai un temperatūras mērīšanai mitrā vidē. Piemēram, lai izmērītu ūdens temperatūru boilerī vai baseinā. 

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Visām Elektrum Viedās mājas ierīcēm ir 2 gadu garantija.

Lai pasūtītu un iegādātos Elektrum Viedās mājas ierīces, lūdzam ar mums sazināties pa tālruni 80 200 400. Ierīces uz jūsu norādīto adresi nogādāsim ar kurjerpasta starpniecību – bez maksas.

Ierīces varēsiet ērti vadīt ar mobilo lietotni. Lietotne pieejama– AppStore un GooglePlay.

Katrai ierīcei iepakojumā ir Uzstādīšanas un lietošanas instrukcija.

Visu ierīču uzstādīšana ir ātra, vienkārša un to varēsiet veikt pašu spēkiem.

Vairāk sadaļu