Viss vajadzīgais jūsu telefonā!

Viss vajadzīgais jūsu telefonā!
Pārvaldiet uzņēmuma enerģiju gudri! Paziņojumi un rādījumi, maksājumi, atgādinājumi, biržas cenas, energo patēriņa pārskati un e-veikals – tas viss un vēl vairāk Elektrum lietotnē!

Par mums

Kas ir tā joma, kurā varam saukt sevi par profesionāļiem? Enerģija un viss, kas ar to saistās! Elektrum – tā ir elektrība, dabasgāze, energorisku apdrošināšana, solārie paneļi un pat elektroauto uzlādes risinājumi jūsu uzņēmumam.  

Izvēloties mūs kā savu sadarbības partneri, jūsu uzņēmums izvēlas zaļu un videi draudzīgu enerģiju. Būsim īstā izvēle, ja vēlaties savu uzņēmumu padarīt energoefektīvāku - ar Elektrum Elektromonitoringu un Energo analītiku vienkārši un ērti variet pārraudzīt savu elektroenerģijas patēriņu un saņemt detalizētu analīzi. Papildu tam – padomi energoefektiviātei, personīgais klientu konsultants un draudzīgs klientu serviss. Un vēl virkne labumu vien pāris klikšķu attālumā! 

Uzzināt vairāk
Elektrum - lielākais enerģijas uzņēmums Baltijā

klientu Baltijā 

#7

ilgtspējīgākais zīmols

Zaļā enerģija uzņēmumiem - Elektrum

enerģijas ir zaļa

Elektrum - ekspertīze un ilgtspējība

Baltijā

Uzzināt vairāk

Jaunumi

Elektrum Drive uzlāde savieno Baltiju ar Eiropu

30.5.2024

Jau šī gada beigās elektroauto lietotāji Latvijā varēs uzlādēt savus spēkratus pirmajās Eiropas līdzfinansētajās uzlādes stacijās, ko attīsta Elektrum Drive Eiropas transporta tīkla (TEN-T) ceļu tīklā.

Vairāk

Kā paaugstināt uzņēmuma ēku energoefektivitāti?

11.3.2024

Mūsdienās viens no uzņēmumu izaicinājumiem ir efektīvi izmantot energoresursus un īstenot vides ilgtspējas stratēģiju. Uzziniet par jaunākajiem energoefektivitātes tehnoloģiskajiem risinājumiem un inovācijām, kas palīdz samazināt enerģijas patēriņu. 

Vairāk

Saule un ūdens sader kopā

30.5.2024

Baltijā augsta pietece Daugavā ir pavasarī un rudenī, savukārt saules izstrāde – pavasarī un vasarā, šāda kombinācija spēj segt patēriņu visa gada laikā.

Vairāk