Viss vajadzīgais jūsu telefonā!

Viss vajadzīgais jūsu telefonā!
Pārvaldiet uzņēmuma enerģiju gudri! Paziņojumi un rādījumi, maksājumi, atgādinājumi, biržas cenas, energo patēriņa pārskati un e-veikals – tas viss un vēl vairāk Elektrum lietotnē!

Par mums

Kas ir tā joma, kurā varam saukt sevi par profesionāļiem? Enerģija un viss, kas ar to saistās! Elektrum – tā ir elektrība, dabasgāze, energorisku apdrošināšana, solārie paneļi un pat elektroauto uzlādes risinājumi jūsu uzņēmumam.  

Izvēloties mūs kā savu sadarbības partneri, jūsu uzņēmums izvēlas zaļu un videi draudzīgu enerģiju. Būsim īstā izvēle, ja vēlaties savu uzņēmumu padarīt energoefektīvāku - ar Elektrum Elektromonitoringu un Energo analītiku vienkārši un ērti variet pārraudzīt savu elektroenerģijas patēriņu un saņemt detalizētu analīzi. Papildu tam – padomi energoefektiviātei, personīgais klientu konsultants un draudzīgs klientu serviss. Un vēl virkne labumu vien pāris klikšķu attālumā! 

Uzzināt vairāk
Elektrum - lielākais enerģijas uzņēmums Baltijā

klientu Baltijā 

#7

ilgtspējīgākais zīmols

Zaļā enerģija uzņēmumiem - Elektrum

enerģijas ir zaļa

Elektrum - ekspertīze un ilgtspējība

Baltijā

Uzzināt vairāk

Jaunumi

Svarīgākā informācija par AS "Sadales tīkls" sadales sistēmas tarifu izmaiņām

31.5.2023

No 2023. gada 1. jūlija spēkā stājas jaunie AS "Sadales tīkls" elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi. Tarifu izmaiņas parādīsies jūsu augusta elektrības rēķinos par jūliju. 

Vairāk

Solidaritāte Eiropas dabasgāzes tirgus drošībai

26.9.2023

Eiropas dabasgāzes krātuvju aizpildījums būs augstākais pēdējo piecu gadu laikā un pēc gāzes infrastruktūras operatoru platformas (GIE AGSI+) pieejamiem datiem sasniedz 94 % atzīmi. Savukārt dabasgāzes cenas, lai arī kopš gada sākuma bijušas lejupejošu tendenci, saglabā lielu svārstību risku jebkādu globālo tirgus notikumu ietekmē.

Vairāk

Vai Latvijā tuvojas elektroauto bums?

5.6.2023

Par to, cik strauji notiek pāreja uz elektroauto Latvijā, cik daudz uzlādes staciju vajadzīgs, lai visiem tās pietiktu, kādi ir galvenie elektroauto izvēles kritēriji un par daudziem citiem svarīgiem aspektiem varēja uzzināt Elektrum Energoefektivitātes centra 24. maija rīkotajā vebinārā "Vai Latvijā tuvojas elektroauto bums?".

Vairāk
Vairāk sadaļu