Elektrum Apdrošināts

Ikdienas darbus jūsu uzņēmumā var apdraudēt dažādi riski. Tādas situācijas kā elektrības zudums birojā vai darbam paredzēto elektroierīču bojājumi var piemeklēt pavisam negaidīti, tāpēc iesakām savlaicīgi parūpēties par savu drošību dažādās avārijas situācijās ar kādu no Elektrum apdrošināšanas produktiem: ENERGORISKI vai SOS KOMPLEKTS!

SOS KOMPLEKTS

SOS KOMPLEKTS piedāvā saņemt atlīdzību elektroierīču bojājumiem, kas radušies elektroapgādes traucējumu dēļ. Papildu tam pieejama arī uzticamu meistaru palīdzība, ļaujot jums avārijas situācijās saglabāt vēsu prātu un izvairīties no neparedzētiem tēriņiem. Turklāt apdrošināsiet pret energoriskiem ne tikai sevi, bet arī telpu un teritoriju nomniekus.

SOS komplekts | Elektrum

Apdrošināšana ir ar PVN neapliekams darījums.

 
 

SOS KOMPLEKTS

Uzzināt vairāk

Tikai par 4,98 EUR mēnesī iegūsiet apdrošināšanu līdz 2000 EUR, kurā iekļauta elektroiekārtu apdrošināšana bojājumu gadījumos, elektrospeciālista palīdzība, bojātās iekārtas defektācija, atlīdzības pieteikuma sagatavošana, preču, izejvielu, nepabeigto un gatavo ražojumu aizvietošana, glābšanas, attīrīšanas darbi, kā arī iekārtas transportēšana uz un no servisa. 

Papildu tam par apdrošināšanu līdz 1000 EUR gadā pieejama santehniķa palīdzība ūdens noplūdes gadījumos, namdara palīdzība izsista loga, bojāta jumta vai žoga gadījumos un atslēgu servisa palīdzība, ja nozaudētas atslēgas vai bojāta durvju vai vārtu slēdzene. Apdrošināšanas gada ietvaros meistarus iespējams izsaukt 4 reizes gadā. Pašrisks ir 150 EUR. Apdrošināšanas SOS KOMPLEKTS noteikumi pieejami ŠEIT.

 

Produkts pieejams mazajiem uzņēmējiem. Lai uzzinātu par iespējām iegādāties šo apdrošināšanas produktu, aicinām sazināties ar Klientu servisu zvanot 8400 vai rakstot klientu.serviss@elektrum.lv.

 
 

ENERGORISKI

ENERGORISKI palīdzēs novērst neparedzētus finansiālus zaudējumus, kas radušies dažādu elektroapgādes traucējumu gadījumos. Apdrošināšana iekļauj zaudējumu atlīdzināšanu par bojātām ražošanas iekārtām, biroja, ēku aprīkojumu, preču, izejvielu un ražojumu bojājumiem, kā arī sniedz iespēju saņemt elektrospeciālista palīdzību.

Energoriski | Elektrum

Apdrošināšana ir ar PVN neapliekams darījums.

 
 

ENERGORISKI

Uzzināt vairāk

Tikai par 3,00 EUR mēnesī iegūsiet apdrošināšanu līdz 2000 EUR, kurā iekļauta iespēja divas reizes apdrošināšanas gada ietvaros saņemt elektrospeciālista palīdzību bojājumu novēršanai un defektācijas akta sastādīšanai. Ja nepieciešama elektrospeciālista konsultācija pa tālruni, tā apdrošināšanas ietvaros pieejama bez ierobežojumiem. Apdrošināšana iekļauj preču, izejvielu, nepabeigto un gatavo ražojumu aizvietošanas, glābšanas, attīrīšanas darbus, kā arī iekārtas transportēšana uz un no servisa. Pašrisks ir 150 EUR. Apdrošināšanas ENERGORISKI noteikumi pieejami ŠEIT.

 

Produkts pieejams mazajiem uzņēmējiem. Lai uzzinātu par iespējām iegādāties šo apdrošināšanas produktu, aicinām sazināties ar Klientu servisu zvanot 8400 vai rakstot klientu.serviss@elektrum.lv.

 
 

Vai neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Uzdodiet to šeit!