Draudzīga enerģija

Kas ir tā joma, kurā varam saukt sevi par profesionāļiem? Enerģija un viss, kas ar to saistās! Mēs esam par draudzīgu enerģiju: par to, kas nāk no dabas un darbina tējkannu, skrejriteni vai plīti, kā arī par to, ar ko ikdienā apmaināmies. Tādēļ piedāvājam pārdomātus enerģijas produktus un risinājumus jūsu mājoklim un rūpējamies, lai mūsu klientu serviss būtu pats draudzīgākais.

Elektrum - draudzīga enerģija

Elektrum – tā ir elektrība gan fiksētas cenas, gan dinamiskā biržas produkta piekritējiem, kā arī dabasgāze apkurei un virtuvei. Mūsu klientiem ir pieejami mājoklim, enerģijas patēriņam un paradumiem atbilstošākie elektroenerģijas, dabasgāzes un citi produkti drošai un efektīvai enerģijas izmantošanai ikdienā. Lai par elektrības un gāzes rēķinu apmaksu nebūs jāraizējas arī tad, kad laiki kļūst grūtāki, pieejama apdrošināšana MAKSĀJUMU DROŠĪBAI - tā ir finansiālā palīdzība Elektrum klientam un viņa ģimenes locekļiem veikt elektrības un gāzes rēķinu apmaksu, ja rodas nopietnas veselības problēmas, iestājas smags nelaimes gadījums vai tiek zaudēts darbs.

Lai būtu pavisam droši – pieejama arī energorisku apdrošināšana sirdsmieram, bet ārkārtas situācijās palīgā steigs elektriķis, atslēdznieks, santehniķis vai namdaris, ja iegādāta būs SOS KOMPLEKTA apdrošināšana

Mēs esam par zaļu enerģiju, tāpēc pie mums klientiem pieejami arī dažādi videi draudzīgi enerģijas produkti un pakalpojumi: saules paneļi, apkures sistēmas – gaiss-gaiss, gaiss-ūdens un zemes siltumsūkņi. Elektroauto lietotājiem piedāvājam izmantot kādu no Elektrum Drive elektroauto uzlādes stacijām videi draudzīgiem braucieniem visā Latvijā. 

 Elektrum zaļā enerģija

Saviem klientiem paldies sakām ar Elektrum Draudzīgajiem labumiem, sarūpējot atlaides un izdevīgus piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem.

Ar mums elektrības un dabasgāzes produkta izvēle būs viegla, rēķinu apmaksa un skaitītāju rādījumu nodošana ātra un ērta. Vienkārši un saprotami izskaidrosim sarežģīto, kā arī padalīsimies ar padomiem energoefektivitātei, enerģijas taupīšanai un patēriņa samazināšanai. Un vēl tik daudz citu labumu vien pāris klikšķu attālumā – portālā vai Elektrum mobilajā lietotnē. Pievienojieties mūsu klientu lokam un izbaudiet visas priekšrocības! 

Elektrum - nākotnes enerģija