Elektrum Viedā māja

Iztēlojieties māju, kas ir jūsu draugs un palīgs ikdienas gaitās – tā bez liekas uzmanības rūpējas par jums ik mirkli.

Istaba_VM_1.png

Tā zina, kādu klimatu uzturēt dažādos diennakts laikos. Kad esat mājās, istabas ir mājīgi siltas, kad gatavojaties miegam – guļamistaba ir patīkami un veselīgi vēsa. Kad dodaties uz darbu, viedā māja pazemina temperatūru telpās, atbilstoši jūsu sastādītajam “Apkures grafikam” un tādējādi samazinās arī jūsu izmaksas par apkuri. Tā nav vien nākotnes vīzija, arī jūsu māja var kļūt tikpat vieda!

Telefons_2.png

Elektrum Viedā māja – tās ir ērtības, komforts un iespēja ietaupīt, gudri izmantojot modernās tehnoloģijas. Ar viedtālruņa palīdzību turpmāk varēsiet pārvaldīt klimatu un elektrosaimniecību attālināti sev ērtā vietā un laikā – ieslēgt, izslēgt elektroierīces, sekot līdzi to patēriņam, kā arī uzstādīt vēlamo temperatūru telpās.

Ērtības 

 Berns1.png

Izslēgt naktslampiņu bērnistabā tā, lai bērns nepamostos, ir neiespējama misija? Ar Elektrum Viedās mājas sniegtajām priekšrocībām vairs nē! Ieslēdziet, izslēdziet un regulējiet elektroierīces attālināti – neatrodoties istabā vai nepieceļoties no krēsla. 

 Komforts

Gimene1.png

Ir patīkami, kad nav nedz par aukstu, nedz par karstu – ar Viedo māju variet aizmirst par temperatūras jautājumiem mājās. Tā jūsu vietā uzturēs nemainīgu vidi, neietekmējoties no ārējiem faktoriem (ja saule iespīd logā vai pūš stiprs ziemeļu vējš). Turklāt katrā istabā varat noregulēt citu klimatu – Viedā māja parūpēsies par visiem mājas iemītniekiem.

Drošība

Ja mēdzat iziet no mājas domājot, vai gludeklis “izrauts”, Elektrum Viedā māja sniegs jums sirdsmieru. Izslēdziet viedajām rozetēm pievienotās elektroierīces, atrodoties ārpus mājas ar  mobilās lietotnes palīdzību. Turpmāk varēsiet ceļā doties bez liekiem uztraukumiem.  

Ietaupījums/ energoefektivitāte

telefons_VM.png

Apkures sezonas laikā dodoties ārpus mājas, taupības nolūkos iesakām samazināt temperatūru telpās. Ja jums nepatīk atgriezties aukstā, drēgnā mājā, Elektrum Viedā māja ir risinājums, kā būt energoefektīvam un saglabāt sev vēlamo komforta līmeni. Iestatiet dienas grafiku mobilajā lietotnē un Viedā māja parūpēsies, lai māja ir silta un omulīga jau tajā mirklī, kad ienāksiet pa durvīm. 

Sev piemērotāko Viedās mājas ierīču klāstu un skaitu varat komplektēt atbilstoši jūsu vajadzībām. Piesakieties, mēs palīdzēsim jums atrast jūsu vēlmēm atbilstošo ierīču komplektu:

 Daži Elektrum Viedās mājas komplektu piemēri

vieda_stacija.png

 Apkures komplekts 3 istabu dzīvoklim ar regulējamiem radiatoriem – sākot no 18,86 EUR mēnesī*. Nodrošinās jums vēlamo komforta temperatūru, kā arī palīdzēs ieekonomēt uz apkures rēķina. 

*Šī komplekta izmaksas aprēķinātas pieņemot, ka dzīvoklī ir 4 telpas, kurās tiktu izvietoti temperatūras sensori un ir 4 radiatori ar nomaksas termiņu – 36 mēneši. Ja ir vairāk istabu vai radiatoru/sildierīču, cena var būt atšķirīga. 

Komplekts_2.png

“Ūdens boilera” komplekts – sākot no 4,83 EUR mēnesī. Laikā, kad nebūsiet mājās, boileris pārtrauks ūdens sildīšanu, lai ietaupītu elektroenerģiju. Brīdī, kad atgriezīsieties, ūdens atkal būs karsts un ikdiena turpināsies kā ierasts, vienīgi elektroenerģijas rēķins būs sarucis. 

Elektrum Viedā māja bāzes stacija

Bāzes stacija_2.png2.75

Bāzes stacija ir galvenais Elektrum Viedā māja sistēmas elements. Tā nodrošina komunikāciju starp Elektrum Viedā māja ierīcēm un padara tās pieejamas tiešsaistē.

Tās uzstādīšana ir ātra un vienkārša, to varēsiet paveikt pašu spēkiem. Nav nepieciešams pārvietot mēbeles vai ievilkt papildu kabeļus. Vienam mājoklim parasti nepieciešama viena bāzes stacija. Uztveršanas diapazons – līdz 30m.

Spēj vadīt neierobežotu Elektrum Viedā māja ierīču skaitu.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja temperatūras sensors

VM temperaturas sensors.png1.39

Elektrum Viedā māja temperatūras sensors ir mazs un neuzkrītošs, kā arī neticami precīzs. Temperatūra tiek mērīta ik pēc 5 minūtēm ar 0,1 grāda precizitāti, kas ļauj pielāgot gaisa temperatūru atbilstoši jūsu komforta prasībām. Sensoram ir iebūvēts akumulators, kas ar vienu uzlādes reizi darbojas līdz pat 6 mēnešiem. Katrai telpai nepieciešams savs temperatūras sensors.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja bezvadu regulators

VM apkures regulators.png2.64

Elektrum Viedā māja apkures regulators pievienojams radiatoriem bez vadiem un ļauj regulēt plūsmu radiatoros. Šī ierīce sazinās ar bāzes staciju un kontrolē telpas apkuri. 

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja rozete

VM rozete.png2.08

Elektrum Viedā māja rozete dod iespēju savienot elektroierīces ar Elektrum Viedā māja bāzes staciju un pārvaldīt tās attālināti, t.i. ieslēgt un izslēgt, kad nepieciešams. Papildus tā sniegs ērti pārskatāmus datus par elektroenerģijas patēriņu, ko rada iekārtas.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja katla slēdzis

VM katla slēdzis.png2_47.png

Šī ierīce komplektā ar bāzes staciju ļaus jums attālināti vadīt un regulēt jūsu apkures katla darbību.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja multislēdzis

VM multislēdzis.png3_14.png

Viedajam multislēdzim varēsiet pieslēgt un vadīt līdz pat 6 neatkarīgām elektroierīcēm vai elektroķēdēm. Ar šīs ierīces palīdzību varēsiet attālināti vadīt, piemēram, vārtus vai garāžu durvis.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja regulators (ar vadu)

VM web bildes120x120px_12.png0_72.png

Aprīkojot radiatorus ar viedajiem regulatoriem, tie komplektā ar viedo bāzes staciju kontrolē telpas apkuri un ļauj samazināt jūsu izmaksas ar apkuri. Viedā regulatora (ar vadu) darbībai to nepieciešams pievienot elektrotīklam.

Elektrum Viedā māja probes sensors

VM probes sensors.png2_19.png

Viedais probes sensors paredzēts uzstādīšanai un temperatūras mērīšanai mitrā vidē. Piemēram, lai izmērītu ūdens temperatūru boilerī vai baseinā. 

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Visām Elektrum Viedās mājas ierīcēm ir 2 gadu garantija.

Lai pasūtītu un iegādātos Elektrum Viedās mājas ierīces, lūdzam ar mums sazināties pa tālruni 80 200 400. Ierīces uz jūsu norādīto adresi nogādāsim ar kurjerpasta starpniecību – bez maksas.

Ierīces varēsiet ērti vadīt ar mobilo lietotni. Lietotne pieejama– AppStore un GooglePlay.

Katrai ierīcei iepakojumā ir Uzstādīšanas un lietošanas instrukcija.

Visu ierīču uzstādīšana ir ātra, vienkārša un to varēsiet veikt pašu spēkiem.

Vairāk sadaļu