Elektrum Viedā māja

Lielu daļu mūsu ikdienas elektroenerģijas patēriņa veido neizslēgtas ierīces un ierīces gaidīšanas režīmā – pat jūsu prombūtnē tās uzcītīgi turpina pildīt sev uzticēto pienākumu. Apkures sezonā arvien aktuālāki kļūst jautājumi saistībā ar apkures izmaksām. Taču tagad gan apkuri, gan elektroierīces varat pārvaldīt gudri – ieslēgt, izslēgt un regulēt to darbības režīmu, arī neatrodoties mājās. Nenoliedzami – efektīva apkures pārvaldīšana ļauj samazināt izmaksas par apkuri.

Viedā māja shēma

Elektrum Viedā māja – tās ir ērtības, kontrole un iespēja ietaupīt, gudri izmantojot modernās tehnoloģijas. Ar viedtālruņa palīdzību turpmāk varēsiet pārvaldīt elektrosaimniecību un apkuri attālināti sev ērtā vietā un laikā – ieslēgt, izslēgt rozetes, uzraudzīt elektroierīču patēriņu, kā arī regulēt temperatūru telpās.

Ar Elektrum Viedā māja jūs varat izplānot apkures grafikus katrai telpai, katrai dienai. Šādā gadījumā, kad dosieties uz darbu, automātiski noregulētā sistēma par pāris grādiem samazinās apkuri telpās, kur pa dienu neviena nav, tā radot finansiālu ietaupījumu. Bet, kad kāds no jūsu ģimenes atgriezīsies mājās, attiecīgi ieregulētā sistēma jau būs pieslēgusi apkuri vēlamajā temperatūras režīmā. Pētījumi rāda, ka, samazinot temperatūru par 1 grādu, enerģijas ietaupījums ir 6 %. Tātad pa dienu, samazinot istabas temperatūru par 2 grādiem, iespējams ietaupīt 12 % enerģijas! Aktīvi lietojot Viedo māju, vidējais ietaupījums ir ~30 % no samaksas par apkuri.

Jūsu ieguvumi, lietojot Elektrum Viedo māju

  • Ērtības: izslēgt naktslampiņu bērnistabā tā, lai bērns nepamostos, ir neiespējama misija – ja arī jums tā šķiet, jūs novērtēsiet Elektrum Viedās mājas sniegtās priekšrocības. Ieslēdziet, izslēdziet un regulējiet elektroierīces attālināti – neatrodoties istabā vai nepieceļoties no krēsla. 
  • Drošība: ja mēdzat iziet no mājas domājot, vai gludeklis “izrauts”, Elektrum Viedā māja sniegs jums sirdsmieru. Izslēdziet viedajām rozetēm pievienotās elektroierīces, atrodoties ārpus mājas. 
  • Ietaupījums/ Energoefektivitāte: apkures sezonā taupības nolūkos, dodoties ārpus mājas, iesakām samazināt temperatūru telpās. Ja jums nepatīk atgriezties aukstā, drēgnā mājā, Elektrum Viedā māja sniedz risinājumu, jo sev vēlamā laikā pirms atgriešanās varēsiet temperatūru atgriezt komforta līmenī. 

Kādam nolūkam vēl izmanto Elektrum Viedās mājas ierīces

  • Lai atbilstoši laika apstākļiem regulētu temperatūras līmeni mājoklī, piemēram, ja ēkā saule būtiski uzsilda kādas telpas, tad apkuri tajās iespējams samazināt, tādējādi ietaupot. 
  • Lai, dodoties atvaļinājumā vai atstājot lauku mājas, kurās pastāvīgi neuzturaties, attālināti ieslēgtu apgaismojumu, radio vai televizoru – tā radīsiet sajūtu, ka kāds atrodas mājās un novērsīsiet garnadžu uzmanību. 
  • Lai varētu kontrolēt un ietekmēt bērnu laika pavadīšanu pie datora vai TV.
  • Lai varētu parūpēties par slimiem vai aprūpējamiem cilvēkiem arī attālināti – ieslēgtu apgaismojumu, regulētu temperatūru vai kā citādi atbalstītu.
  • Lai radītu omulīgu noskaņu,  ieslēgtu un vadītu dārza apgaismošanas sistēmu vasarā vai Ziemassvētku lampiņu ieslēgšanas režīmu ziemā.

Sev piemērotāko viedo mājas ierīču klāstu un skaitu varat komplektēt atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Visu ierīču cenas ir norādītas ar PVN. Ikmēneša maksājums rēķināts pie norēķinu termiņa – 36 mēneši.

Elektrum Viedā māja bāzes stacija

Bāzes stacija2.75

Bāzes stacija ir galvenais Elektrum Viedā māja sistēmas elements. Tā nodrošina komunikāciju starp Elektrum Viedā māja ierīcēm un padara tās pieejamas tiešsaistē.

Tās uzstādīšana ir ātra un vienkārša, to varēsiet paveikt pašu spēkiem. Nav nepieciešams pārvietot mēbeles vai ievilkt papildu kabeļus. Vienam mājoklim parasti nepieciešama viena bāzes stacija. Uztveršanas diapazons – līdz 30 m.

Spēj vadīt neierobežotu Elektrum Viedā māja ierīču skaitu.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja temperatūras sensors

Temperatūras sensors1.39

Elektrum Viedā māja temperatūras sensors ir mazs un neuzkrītošs, kā arī neticami precīzs. Temperatūra tiek mērīta ik pēc 5 minūtēm ar 0,1 grāda precizitāti, kas ļauj pielāgot gaisa temperatūru atbilstoši jūsu komforta prasībām. Sensoram ir iebūvēts akumulators, kas ar vienu uzlādes reizi darbojas līdz pat 6 mēnešiem. Katrai telpai nepieciešams savs temperatūras sensors.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja apkures regulators

Apkures regulators2.64

Elektrum Viedā māja apkures regulators pievienojams radiatoriem bez vadiem un ļauj regulēt plūsmu radiatoros. Šī ierīce sazinās ar bāzes staciju kontrolē telpas apkuri. 

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja rozete

Rozete2.08

Elektrum Viedā māja rozete dod iespēju savienot elektroierīces ar Elektrum Viedā māja bāzes staciju un pārvaldīt tās attālināti, t.i. ieslēgt un izslēgt, kad nepieciešams. Papildus tā sniegs ērti pārskatāmus datus par elektroenerģijas patēriņu, ko rada iekārtas.

Vairāk informācijas un lietošanas pamācība.

Elektrum Viedā māja ierīcēm ir 2 gadu garantija.

Lai pasūtītu un iegādātos Elektrum Viedā māja ierīces, lūdzam ar mums sazināties pa tālruni 80 200 400. Iegādātās preces uz Jūsu norādīto adresi nogādāsim ar kurjerpasta starpniecību – bez maksas.

Ierīces varēsiet ērti vadīt ar mobilo lietotni “Viedā māja”. Lietotne bez maksas pieejama – AppStore un GooglePlay.

Katrai ierīcei iepakojumā ir Uzstādīšanas un lietošanas instrukcija.

Visu ierīču uzstādīšana ir ātra, vienkārša un to varēsiet veikt pašu spēkiem. Ja tomēr vēlaties saņemt profesionāļa palīdzību, Jums ir iespējams pasūtīt ierīču uzstādīšanu, kas ir maksas pakalpojums. Lai vienotos  par ierīču uzstādīšanu un izmaksām, lūdzam zvanīt pa tālruni 22009966. 

Ierīču garantijas servisu nodrošina: Uzņēmums “Istabai” e- pasta adrese: info@istabai.com, tālrunis: 22009966, Adrese: Ojāra Vācieša iela 6B, Rīga, LV-1004, Latvija

Biežāk uzdotie jautājumi  par Elektrum Viedo māju.

Informācija par garantiju.

Vairāk sadaļu