Elektrum jaunumi

Izgudrotāju dienas Lotes zemē 07.07.–09.07.

03. jūlijā, 2017.

Esat laipni gaidīti Izgudrotāju ciema pirmajās Izgudrotāju dienās – šajās dienās apmeklētāji varēs izbaudīt īpašu programmu, kas tapusi sadarbībā ar Elektrum un AHHAA zinātnes centru. Jautri eksperimenti, neredzēti izgudrojumi, rotaļas, sporta aktivitātes un aizraujošas darbnīcas visas dienas garumā.

Lasīt vairāk

Enerģētikas muzeja mobilais gids

07. jūnijā, 2017.

Enerģētikas muzeja apmeklētājiem, kas šovasar dosies iepazīt enerģētikas vēsturi Latvijā, apmeklējums būs vēl aizraujošāks līdz ar jaunu mobilo lietotni „Enerģētikas muzeja mobilais gids”.

Lasīt vairāk

Roboti – palīgi mājokļa uzkopšanā

07. jūnijā, 2017.

Mūsu ikdiena, īpaši vasarā, ir dažādu aktivitāšu piepildīta, tādēļ nereti trūkst laika, lai paveiktu nepieciešamos sadzīviskos darbus. Elektroierīču ražotāji tādēļ rada jaunus tehnoloģiskos risinājumus un ierīces, kas sadzīves darbus paveic mūsu vietā, ietaupa laiku un paaugstina komforta līmeni. Viens no šādiem risinājumiem ir grīdas uzkopšanas robots, kas mūsdienu aizņemtajā dzīves ritmā palīdz uzturēt mājokli tīru un sakoptu ik dienu.

Lasīt vairāk

Vai izvēlētais norēķinu veids tiešām ir piemērotākais?

07. jūnijā, 2017.

Saviem klientiem piedāvājam divus norēķinu veidus – Rēķinu vai Izlīdzināto maksājumu. Vairums klientu par savu norēķinu veidu ir izvēlējušies otro, taču, attīstoties tehnoloģijām un mainoties prioritātēm, der pārvērtēt arī izvēlētā norēķina veida piemērotību.

Lasīt vairāk

Lotes zeme gaida jūs ciemos!

07. jūnijā, 2017.

Vasara ir klāt, un arī šogad Lotes zeme ver vaļā savas durvis lieliem un maziem apmeklētājiem, piedāvājot aktīvu un jautru atpūtu visai ģimenei.

Lasīt vairāk

Virtuālā tūre pa energoefektīvo mājokli

05. jūnijā, 2017.

Vai zināt, kā mājā saimniekot energoefektīvi? Piemēram, kādu temperatūru iestatīt ledusskapī, lai tas patērētu mazāk elektroenerģijas? Piedāvājam jums virtuāli izstaigāt mājokli, kur vienuviet apkopoti daudzveidīgi energoefektivitātes padomi.

Lasīt vairāk

Rādīt vecākus ierakstus

Vairāk sadaļu