Elektrum jaunumi

Radīti drošākie akumulatori pasaulē

Elektroenerģijas uzkrāšana kļūst arvien drošāka un videi draudzīgāka, jo šīs tehnoloģijas attīstās roku rokā ar jaunākajiem energoefektivitātes un enerģijas taupīšanas risinājumiem. Tas ļauj lietotājiem ietaupīt arvien vairāk elektroenerģijas, maksājot mazāk par šī resursa izmantošanu. Ir pieejams samērā daudz inovatīvu un efektīvu elektrības uzkrāšanas tehnoloģiju, bet risinājums, ar kuru iepazīstināsim šajā rakstā, šobrīd ir viens no drošākajiem, ja ne pats drošākais pasaulē. To var aplūkot Elektrum Energoefektivitātes centrā Jūrmalā, Jomas ielā 4.

Lasīt vairāk

Smelies radošu enerģiju Zinātnieku nakts pasākumos 30. septembrī!

2016. gada 30. septembrī visā Eiropā norisināsies “Zinātnieku nakts”, kuras ietvaros plānotas dažādas aktivitātes ar kopēju nosaukumu “Radošā zinātne”. Tādējādi šī gada pasākuma nolūks ir uzsvērt zinātnes klātbūtni dažādās tautsaimniecības nozarēs un jomās. Apmeklētājus šajā naktī gaidīs arī Elektrum Energoefektivitātes centrs Jūrmalā un Latvenergo koncerna Enerģētikas muzejs Andrejsalā, lai vēstītu par tēmu – ENERĢIJA!

Lasīt vairāk

Padomi efektīvākai konservēšanai

Rudens jau ierasti virtuvē ir darbīgs laiks, kad bagātīgos lauku gardumus sagatavot ēšanai ziemā. Kāda saimniece vāra ievārījumus, cita konservē, žāvē un kaltē. Pats galvenais – zināt, kā šos virtuves darbus paveikt ērtāk, ātrāk un efektīvāk. Piedāvājam Elektrum Energoefektivitātes centra speciālistu sniegtos padomus, kā arī īpašas etiķetes burciņu noformēšanai – lai gardumus burciņās atšķirtu citu no cita!

Lasīt vairāk

Enerģētisks piedzīvojums ar Pasažieru vilcienu

Kopā ar AS “Pasažieru vilciens” jau pērn aicinājām skolēnus un studentus vilcienā doties uz Enerģētikas muzeju Ķegumā. Šogad enerģētiskais piedzīvojums vēršas plašumā – aicinām doties ne vien uz Ķegumu, bet arī uz Elektrum Energoefektivitātes centru Jūrmalā ar 50 % atlaidi vilciena biļetei!

Lasīt vairāk

Vienkārši par sarežģīto!

Ja jums kādreiz ir šķitis, ka elektrība ir sarežģīta, mēs sakām – sarežģītu lietu vienkāršošana ir Elektrum ikdiena! Par to arī mūsu jaunais reklāmas klips.

Lasīt vairāk

Rādīt vecākus ierakstus

Vairāk sadaļu