Elektrum jaunumi

Spuldzīšu virtenes svētku laikam

Neatņemama sastāvdaļa svētku noskaņas radīšanai gan 18. novembrī, gan Ziemassvētku gaidīšanas laikā ir gaismas virtenes – elektriskās dekoratīvās spuldzītes, ko varam izvietot gan mājās, gan ārā. Aicinām lasīt ieteikumus, kādas spuldzīšu virtenes izvēlēties un kā tās efektīvi izmantot!

Lasīt vairāk

Aizraujoši par fiziku ar FIZMIX.LV

Šajā mācību gadā FIZMIX.LV piedalās populārās Latvijas Televīzijas erudīcijas spēles „Gudrs, vēl gudrāks” veidošanā, piedāvājot arī skatītājiem pārbaudīt savas zināšanas un cīnīties par vērtīgām balvām.

Lasīt vairāk

Radīti drošākie akumulatori pasaulē

Elektroenerģijas uzkrāšana kļūst arvien drošāka un videi draudzīgāka, jo šīs tehnoloģijas attīstās roku rokā ar jaunākajiem energoefektivitātes un enerģijas taupīšanas risinājumiem. Tas ļauj lietotājiem ietaupīt arvien vairāk elektroenerģijas, maksājot mazāk par šī resursa izmantošanu. Ir pieejams samērā daudz inovatīvu un efektīvu elektrības uzkrāšanas tehnoloģiju, bet risinājums, ar kuru iepazīstināsim šajā rakstā, šobrīd ir viens no drošākajiem, ja ne pats drošākais pasaulē. To var aplūkot Elektrum Energoefektivitātes centrā Jūrmalā, Jomas ielā 4.

Lasīt vairāk

Smelies radošu enerģiju Zinātnieku nakts pasākumos 30. septembrī!

2016. gada 30. septembrī visā Eiropā norisināsies “Zinātnieku nakts”, kuras ietvaros plānotas dažādas aktivitātes ar kopēju nosaukumu “Radošā zinātne”. Tādējādi šī gada pasākuma nolūks ir uzsvērt zinātnes klātbūtni dažādās tautsaimniecības nozarēs un jomās. Apmeklētājus šajā naktī gaidīs arī Elektrum Energoefektivitātes centrs Jūrmalā un Latvenergo koncerna Enerģētikas muzejs Andrejsalā, lai vēstītu par tēmu – ENERĢIJA!

Lasīt vairāk

Rādīt vecākus ierakstus

Vairāk sadaļu