Elektrum jaunumi

Elektrum Energoefektivitātes centrs gadu sāk uz jaunas nots

30. janvārī, 2017.

Ja vēlaties elektroenerģiju ikdienā izmantot efektīvi, nezaudējot komfortu, jums noteikti noderēs Elektrum Energoefektivitātes centra speciālistu sniegtie padomi – aicinām jūs gūt ieskatu paplašinātajā ekspozīcijā Energoefektivitātes centrā un jaunajā sadaļā elektrum.lv portālā!

Lasīt vairāk

Arī šogad aizsargātie lietotāji par elektrību var maksāt mazāk

30. janvārī, 2017.

2017. gadā atbalstu maksājumiem par elektrību vēl aizvien piešķir 3 aizsargāto lietotāju grupām: daudzbērnu ģimenēm, maznodrošinātām un trūcīgām personām, kā arī cilvēkiem ar I invaliditātes grupu un ģimenēm, kuru aprūpē ir bērns invalīds. Nav mainījies arī atbalsta apmērs un veids – norēķiniem gan par elektroenerģiju, gan par sadales sistēmas pakalpojumiem.

Lasīt vairāk

Nepatīkamo pārsteigumu TOP 3, kur produkts ar Elektrum Apdrošināts spēs palīdzēt

30. janvārī, 2017.

Neliels bojājums mājas vai dzīvokļa iekšējā elektroinstalācijā, negaidīts zibens spēriens karstā vasaras laikā vai elektroierīču bojājumi – tie ir 3 ārkārtas gadījumi, kas var piemeklēt jebkuru. Kā šādos gadījumos ātri un viegli novērst sekas, jūs jautāsiet? Ja esat izvēlējies sev piemērotāko elektroenerģijas produktu ar Elektrum Apdrošināts, par to galva vairs nav jālauza!

Lasīt vairāk

3 padomi, kā vēdināt telpas energoefektīvi

28. oktobrī, 2016.

Rudenī – laikā, kad telpās gaiss ir mitrs un cilvēki bieži slimo, ir īpaši svarīgi regulāri vēdināt telpas. Elektrum Energoefektivitātes centra speciālisti sniedz 3 noderīgus padomus, kā to darīt energoefektīvi.

Lasīt vairāk

Spuldzīšu virtenes svētku laikam

28. oktobrī, 2016.

Neatņemama sastāvdaļa svētku noskaņas radīšanai gan 18. novembrī, gan Ziemassvētku gaidīšanas laikā ir gaismas virtenes – elektriskās dekoratīvās spuldzītes, ko varam izvietot gan mājās, gan ārā. Aicinām lasīt ieteikumus, kādas spuldzīšu virtenes izvēlēties un kā tās efektīvi izmantot!

Lasīt vairāk

Rādīt vecākus ierakstus

Vairāk sadaļu