Elektrum jaunumi

Elektrum Energoefektivitātes centrs gadu sāk uz jaunas nots

Ja vēlaties elektroenerģiju ikdienā izmantot efektīvi, nezaudējot komfortu, jums noteikti noderēs Elektrum Energoefektivitātes centra speciālistu sniegtie padomi – aicinām jūs gūt ieskatu paplašinātajā ekspozīcijā Energoefektivitātes centrā un jaunajā sadaļā elektrum.lv portālā!

Lasīt vairāk

Arī šogad aizsargātie lietotāji par elektrību var maksāt mazāk

2017. gadā atbalstu maksājumiem par elektrību vēl aizvien piešķir 3 aizsargāto lietotāju grupām: daudzbērnu ģimenēm, maznodrošinātām un trūcīgām personām, kā arī cilvēkiem ar I invaliditātes grupu un ģimenēm, kuru aprūpē ir bērns invalīds. Nav mainījies arī atbalsta apmērs un veids – norēķiniem gan par elektroenerģiju, gan par sadales sistēmas pakalpojumiem.

Lasīt vairāk

Nepatīkamo pārsteigumu TOP 3, kur produkts ar Elektrum Apdrošināts spēs palīdzēt

Neliels bojājums mājas vai dzīvokļa iekšējā elektroinstalācijā, negaidīts zibens spēriens karstā vasaras laikā vai elektroierīču bojājumi – tie ir 3 ārkārtas gadījumi, kas var piemeklēt jebkuru. Kā šādos gadījumos ātri un viegli novērst sekas, jūs jautāsiet? Ja esat izvēlējies sev piemērotāko elektroenerģijas produktu ar Elektrum Apdrošināts, par to galva vairs nav jālauza!

Lasīt vairāk

Spuldzīšu virtenes svētku laikam

Neatņemama sastāvdaļa svētku noskaņas radīšanai gan 18. novembrī, gan Ziemassvētku gaidīšanas laikā ir gaismas virtenes – elektriskās dekoratīvās spuldzītes, ko varam izvietot gan mājās, gan ārā. Aicinām lasīt ieteikumus, kādas spuldzīšu virtenes izvēlēties un kā tās efektīvi izmantot!

Lasīt vairāk

Aizraujoši par fiziku ar FIZMIX.LV

Šajā mācību gadā FIZMIX.LV piedalās populārās Latvijas Televīzijas erudīcijas spēles „Gudrs, vēl gudrāks” veidošanā, piedāvājot arī skatītājiem pārbaudīt savas zināšanas un cīnīties par vērtīgām balvām.

Lasīt vairāk

Rādīt vecākus ierakstus

Vairāk sadaļu