Mūsu draugi

Draudzīga enerģija nekad nebeidzas, tā nemitīgi pārvēršas par ko jaunu. Mūsu enerģija sākas Daugavas ūdeņos, saules staros un vēja brāzmās un pārtop jaudā, kas darbina ierīces, silda un izgaismo. Savukārt šī jauda apvienojumā ar Latvijas talantīgo un uzņēmīgo darītāju enerģiju pārtop pavisam taustāmās lietās – mākslā, mūzikā, produktos un pakalpojumos – par visu to, kas priecē jūsu acis un sirdi!

Latvijas basketbola valstsvienība

Basketbols Latvijā ir viens no populārākajiem sporta veidiem, kas vieno un aizrauj lielu daļu mūsu valsts iedzīvotāju. Latvijas basketbola valstsvienības spēlētāji parādījuši izcilu spēli ne tikai valsts līmenī, bet arī ārpus tās, īpaši iedvesmojot jauno, vēl sava sporta ceļa sākumā esošo jauno paaudzi. Elektrum ir gandarīts būt daļa no basketbola pasaules, radot pozitīvas emocijas un stiprinot Latvijas vārdu pasaulē. Sniegsim jaudīgu enerģiju un iedvesmosim Latvijas valstsvienību jauniem panākumiem. Lai enerģija vieno!

Latvijas Basketbola valstsvienība

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai

Mūzika ir viens no spēcīgākajiem iedvesmas avotiem, kas spēj apvienot līdzcilvēkus. Tādēļ esam bezgala pateicīgi būt draugos ar izcilā Latvijas pianista Andreja Osokina un viņa domubiedru izloloto Osokina Brīvības festivālu Ukrainai, lai kopīgi vienotos Ukrainas un arī smagi slimu bērnu atbalstam Latvijā. Festivāls ir kā atgādinājums par brīvības un cilvēcīguma ideāliem, kā arī sniedz iedvesmu, enerģiju un motivāciju turpināt jēgpilnu darbu līdzcilvēku un arī Ukrainas atbalstam.

Rimi Rīgas maratons

Ik gadu maijā pāris dienās Rīga pārvēršas par azartisku skrējēju pilsētu, kad satiekas skriet mīļotāji, lai startētu Rimi Rīgas maratonā. Vienotā skriešanas enerģijas plūsmā var sastapt dažādas paaudzes, kas kopā pavada neaizmirstami aktīvu dienu. Lai kāda būtu skrējēja izvēlētā distance un sagatavotības līmenis, visus skrējējus vieno spars un enerģija – no brīža, kad norit gatavošanās process līdz pat finiša līnijas šķērsošanai maratona dienā. Būsim kopā, lai sniegtu enerģiskāko atbalstu, kāds maratonā jebkad piedzīvots! 

Elektrum Vienības velobrauciens

Elektrum Vienības brauciens ir tradīcijām bagāts velobraucēju pasākums, kas norisinās Siguldā ik gadu un tā pirmsākumi ir meklējami jau 20.gs. 30. gados. Pasākumā, kurā pulcējas vairāki tūkstoši dalībnieku no visām Baltijas valstīm, ir lieliska iespēja tikties ar draugiem, startēt vienā komandā ar kolēģiem vai pavadīt laiku ar ģimeni. Nav nozīmes vecumam vai sportiskai sagatavotībai – radīsim draudzīgas enerģijas piepildītu pasākumu kopā!

Likteņdārzs

Likteņdārzs – vieta Kokneses novadā, kur satiekas cilvēka un valsts pagātne, tagadne un nākotne. Tā ir vieta, kurā var arī gūt gan atelpu no ikdienas darbiem, gan iedvesmu jauniem mērķiem un sasniegumiem. Domājot par ilgtspēju un atjaunīgajiem resursiem, 2023.gada augustā Likteņdārzā Elektrum komanda izbūvēja 26 saules paneļu zemes mikroģenerācijas staciju ar kopējo jaudu 10,5 kilovati (kW). Saražotā zaļā elektroenerģija tiks izmantota teritorijā esošajam Saieta nama pašpatēriņam, nodrošinot daļu no kopējā elektroenerģijas patēriņa un uzlabojot ēkas kopējo energoefektivitāti.

 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
Vairāk sadaļu