Mūsu draugi

Draudzīga enerģija nekad nebeidzas, tā nemitīgi pārvēršas par ko jaunu. Mūsu enerģija sākas Daugavas ūdeņos, saules staros un vēja brāzmās un pārtop jaudā, kas darbina ierīces, silda un izgaismo. Savukārt šī jauda apvienojumā ar Latvijas talantīgo un uzņēmīgo darītāju enerģiju pārtop pavisam taustāmās lietās – mākslā, mūzikā, produktos un pakalpojumos – par visu to, kas priecē jūsu acis un sirdi!

Latvijas Nacionālais teātris

Mūsu draudzība ar teātri katru gadu kļūst arvien stiprāka. Kopā esam izgaismojuši teātra aizkulises, pastāstot par tādām interesantām un neparastām profesijām kā teātra šuvēja, horeogrāfs, gaismu mākslinieks un butafors. Lai dažiem teātra darbiniekiem darba dienas kļūtu gaišākas, uzstādījām energoefektīvu LED apgaismojumu dažādās teātra telpās.. 2020. gada rudenī iesākām vienu varenu projektu "Nacionālie ozoli", kura ietvaros aktieru rokām teātra alejā salasītās zīles audzēsim par lieliem, staltiem ozoliem, kas vēlāk nonāks dažādu Latvijas pilsētu parkos un alejās. Bet šobrīd turpinām izgaismot teātri un stiprināt draudzības saites.

Lai mūsu draudzībai mūžs tikpat ilgs kā visiem Latvijas ozoliem kopā!

Likteņdārzs

Likteņdārzs – vieta Kokneses novadā, kur satiekas cilvēka un valsts pagātne, tagadne un nākotne. Tā ir vieta, kurā var arī gūt gan atelpu no ikdienas darbiem, gan iedvesmu jauniem mērķiem un sasniegumiem. Domājot par ilgtspēju un atjaunīgajiem resursiem, 2023.gada augustā Likteņdārzā Elektrum komanda izbūvēja 26 saules paneļu zemes mikroģenerācijas staciju ar kopējo jaudu 10,5 kilovati (kW). Saražotā zaļā elektroenerģija tiks izmantota teritorijā esošajam Saieta nama pašpatēriņam, nodrošinot daļu no kopējā elektroenerģijas patēriņa un uzlabojot ēkas kopējo energoefektivitāti.

Latvijā Radīts

Latvijā Radīts ir platforma, kas palīdz Latvijas enerģiskajiem uzņēmējiem satikt savus klientus – tos, kas atbalsta un novērtē ar mūsu dabas un cilvēku enerģiju tapušās preces un pakalpojumus. Mēs esam par to, lai draudzīga enerģija vairotos! Sadarbībā ar platformu Latvijā Radīts ļausim 25 maziem un enerģiskiem Latvijas ražotājiem un darītājiem izstāstīt savu stāstu skaļāk – tā, lai Latvija sadzird! Katrs no uzņēmumiem, kuram sniegsim draudzīgu atbalstu atspērienam, iegūs iespēju savu lolojumu celt gaismā un atrādīt, izmantojot ne tikai Latvijā Radīts reklāmas rīkus, bet arī sasniedzot mūsu 350 tūkstošu lielisko lojālo klientu auditoriju.

Celsim gaismā Latvijā radīto, dabas iedvesmoto, mūsu cilvēku rokām darināto, lai draudzīgās enerģijas ceļš turpinās!

Latvijai_radits_2021_horiz copy.jpg

Vairāk sadaļu