Visi Draudzīgie labumi

Ziemassvētku pasākumi RTU zinātkāres centrā Futurimo Rīga

Piedāvājums: bezmaksas ekspozīcijas apmeklējums, iegādājoties kādu tehniski radošo nodarbību grupai virs 12 cilvēkiem. Radošā nodarbība – 8 EUR / 1 personai, ekspozīcījas apmeklējums - bezmaksas (standarta cena ekspozīcijas apmeklējums - 3-12 EUR / 1 personai)

Ziemassvētku pasākumā RTU zinātkāres centrā "Futurimo Rīga" ikdienā pie sevis gaida klases, ģimenes un uzņēmumus iepazīt tuvāk zinātni – aizraujošās un interaktīvās ekspozīcijās vairākās zālēs, tehniski radošajās nodarbībās un zinātnes šovos.

Uzzināt vairāk

Latvijas Nacionālais teātris

-20%

Piedāvājums: 20 % atlaide Latvijas Nacionālā teātra izrādei "Sudraba slidas" 12.,13.,14.,15., 23., 29., 30.decembrī, 6., 7.janvārī

Viens no pazīstamākajiem Ziemassvētku stāstiem, kas aizved uz 19. gadsimta Holandi – tās aizsalušajiem kanāliem, pa kuriem bērni skrien ar slidām, vējdzirnavām, kas griežas ziemas vējos, un mājām, kurās mīt mazie holandiešu bērni, paēduši, silti apģērbti un laimīgi. Tikai pašā pilsētiņas nomalē, pussabrucis un pelēks, slejas kāds trūcīgs namiņš, kurā dzīvo mazā Grētele, viņas krietnais brālis Hanss.

Uzzināt vairāk

Interaktīvs Finanšu kalendārs 2024.gadam

-25%

Piedāvājums: 25 % atlaide finanšu kalendāram - Elektrum klienta cena 15.12 EUR  (standarta cena – 16.80 EUR)

Interaktīvais finanšu kalendārs ir īpaši izstrādāts Latvijas situācijai un ietikumiem, kas balstīti uz pārbaudītām metodēm. Tas ir sienas kalendārs A3 formātā, kur iekļauti gan praktiski uzdevumi, gan papildus izzinošie materiāli pielikumos, linkos un QR kodos.

Uzzināt vairāk

Miljons sveču mājai

Iegādājieties kādu no skaistajām miljonssvecu.lv svecēm un saņemiet kā pateicību nelielu pārsteigumu - īpaši darinātu pastkarti.

Palīdzi īstenot sapni jauniešiem par grupu māju projektā miljonssvecu.lv

Biedrība "Latvijas Kustība par neatkarīga dzīvi" ir uzsākusi projektu "Miljons sveču grupu mājai".
Biedrības dalībnieki ir nolēmuši izgatavot un pārdot miljons sveču, lai par nopelnītiem līdzekļiem uzceltu Grupu māju. Daļu ienākumu no šo sveču pārdošanas izmanto izejmateriālu iegādei, daļu uzkrāj krājkontā, lai realizētu šo sapni.

Grupu māja būs ne tikai dzīves vieta 16 jauniešiem, bet tajā tiks izveidots arī Atelpas brīža pakalpojums, kurā jauniešus varēs atstāt profesionāļu gadībā ar nakšņošanas iespējām brīžos, kad ģimenei nepieciešama atelpa, vai plānots ārzemju brauciens, darba komandējums, notikums, kā arī, lai mācītu patstāvību.

Uzzināt vairāk

"Fall in" lina komplekts galda dekorēšanai

-17%

Piedāvājums: 17 % atlaide Fall in lina komplektam galda dekorēšanai - galda celiņam un salvetēm 6 gab.

Galda lina salvetes radītas no 100% lina. Lina audums ir izturīgs un ilgtspējīgs. Auduma blīvums ir aptuveni 200gr/m2. Ar katru mazgāšanas reizi, tās kļūst mīkstākas un patīkamākas.

Uzzināt vairāk

"Fall in" kokvilnas dvieļi

-17%

Piedāvājums: 17% atlaide Fall in dvieļiem (70 x 140 cm) 2 gab., dažādās krāsās

Stāsts sākas no dabas, no sēklas, kas iesēta augsnē! Ik katrā stiebrā, lapā, un ziedā uzņemot enerģiju - sauli, vēju, lietu, gaisu, lai kļūtu vēl spēcīgāks un auglīgāks. Šo visu dabas enerģiju un spēku gribam ienest jūsu mājā! Lai maģija apvij mājokli, ienesot tājā siltus, zelta starus, vēja maigo pieskārienu un lietus svaigumu. Fall in mērķis - senas, klasiskas vērtības apvienot ar mūsdienīgo un laikmetīgo. Mūs aizrauj estētika, tāpēc radām lietas, kas ir ne tikai praktiskas, bet arī skaistas! Ar skaistām lietām par skaistāku dzīvi!

Uzzināt vairāk

Latvijā ražota Vegan Fox kosmētika

-20%

Piedāvājumi: 20% atlaide visiem Vegan Fox sejas, ķermeņa un matu kopšanas produktiem.
Atlaides spēkā pilnas cenas produktiem. Atlaides nesummējas.

Ētiski, dabīgi un vegāniski sejas, matu un ķermeņa kopšanas produkti, kuros nav dzīvnieku valsts izcelsmes sastāvdaļu un nekas netiek testēts uz dzīvniekiem.
Produktu sastāvā ir 92%-100% dabīgas sastāvdaļas -  pamatā dabīgās eļļas, augu ekstrakti, augu pulveri, dabīgie sviesti un C un E vitamīni. Ražots Latvijā, roku darbs. 

Uzzināt vairāk

Mācību spēles no "Spēles tev"

-25%

Piedāvājums: 25% atlaide rakstīšanas spēlei “Rakstu pats” un atmiņu albumam “Mana draudzības dienasgrāmata”

"Spēles Tev" ir jauns sociālais uzņēmums ar mērķi radīt izglītojošas galda spēles un mācību materiālus pirmsskolas vecuma bērniem un skolēniem. Mūsu ideja ir radīt galda spēles, kas palīdzētu bērniem vieglāk apgūt nepieciešamas zināšanas un prasmes, reizē jauki pavadot laiku ar vecākiem, klasesbiedriem vai skolotāju. 

Uzzināt vairāk

Latvijā ražotie QUBO.lv sēžammaisi

-30%

Piedāvājums: 40 EUR atlaide sēžammaisam Modo Pillow (16 dažādas krāsas) - īpašā cena 90.99 EUR (esošā cena – 130.99 EUR)

Populārākais sēžammaiss Eiropas valstīs, jo ir multifunkcionāls un ērts lietošanai ikdienā. Tā klasiskais dizains iederas jebkurā interjerā, piešķirot telpai mājīguma sajūtu.
Šis ir lielākais modelis, uz kura var apsēsties pat divi cilvēki.
Sēžammaisa izgatavošanā izmantoti augstas kvalitātes materiāli, pildījums – polistirola granulas. Ražots Latvijā.

Uzzināt vairāk

"Fall in" lina priekšsauti

-17%

Piedāvājums: 17 % atlaide Fall in lina priekšautiem

Stāsts sākas no dabas, no sēklas, kas iesēta augsnē! Ik katrā stiebrā, lapā, un ziedā uzņemot enerģiju - sauli, vēju, lietu, gaisu, lai kļūtu vēl spēcīgāks un auglīgāks. Šo visu dabas enerģiju un spēku gribam ienest jūsu mājā! Lai maģija apvij mājokli, ienesot tājā siltus, zelta starus, vēja maigo pieskārienu un lietus svaigumu. 

Uzzināt vairāk

TIJAS adījumi

-15%

Piedāvājumi: 15% atlaide “Tempo di valse” ietērpam – īpašā cena 83,30 EUR (standarta cena – 98.00 EUR)

"Tempo di valse" - pašs, gaisīgs un tik oriģināls. Meistarots no īpaši mīkstās kazlēna vilnas (70%), zīda (30%) un tilla.
Izvēlies savu toni un pasūti jau tagad! Ražots Latvijā.

Uzzināt vairāk

MAGMA ūdens jaucējkrāni ar “AUKSTAIS STARTS” funkciju

-40%

Piedāvājums: 40 % atlaide MAGMA ūdens jaucējkrāniem ar “AUKSTAIS STARTS” funkciju

MAGMA jaucējkrāni ar “AUKSTAIS STARTS” funkciju – lielisks risinājums mājokļa energoefektivitātei.
“AUKSTAIS STARTS” funkcija izstrādāta ņemot vērā cilvēka uzvedības paradumus. Tā palīdz samazināt siltā ūdens patēriņu. Jaucējkrāna rokturim atrodoties vidus pozīcijā, ūdens būs auksts, nevis jau sajaukts, kā standarta jaucējkrāniem.
Ražots Latvijā.

 

Uzzināt vairāk

Vairāk sadaļu