Zaļā elektroenerģija

Latvija ir viena no Eiropas zaļākajām valstīm. Mūsu dabas spēks ļauj ražot elektroenerģiju no atjaunīgiem resursiem – ūdens, biomasas un vēja. Tas ļauj Latvijai ierindoties starp TOP 3 Eiropas savienības valstīm zaļās enerģijas ražošanas un patēriņa jomā. (avots Eurostat

Mūsu zaļi domājošie klienti pārstāv dažādas darbības jomas – no lieliem ražotājiem līdz maziem darītājiem, ļaujot zaļai enerģijai pārtapt par visdažādākajiem produktiem un pakalpojumiem – no pārtikas produktiem un apģērbiem līdz caurulēm un cementam, no telekomunikācijām līdz kravu pārvadājumiem. Vai arī jūsu jomā var izmantot zaļo enerģiju? Noteikti!

Šī enerģija ir ne tikai dabai draudzīga, bet arī uzņēmumu attīstību sekmējoša. 

  • Zaļā enerģija ļauj padarīt jūsu preču un pakalpojumu ražošanu zaļāku, samazināt jūsu uzņēmuma ietekmi uz apkārtējo vidi un CO2 nospiedumu. 
  • Tā paver jūsu produktiem jaunus eksporta tirgus, jo daudzās pasaules valstīs zaļās enerģijas izmantošana jau ir obligāta prasība. 
  • Tā palielina jūsu konkurētspēju konkursos un iepirkumos, jo zaļās enerģijas izmantošana apliecina uzņēmuma ilgtspējīgo domāšanu un rūpes par vidi.

Saviem klientiem izsniedzam īpaši izstrādāto starptautiski atzīto Powered by Green sertifikātu, kas apliecina zaļās enerģijas iegādi un izmantošanu. Lai nākotne būtu zaļa, piesakieties Zaļās enerģijas piedāvājumam jau šodien, un ļaujiet tai darbināt savu biznesu!

 

Mūsu Zaļās enerģijas klientu stāsti: