Kādēļ izvēlēties Elektrum?

Elektrum dabasgāzes izcelsmes vieta ir ASV un Norvēģija, no kurienes tā ar sašķidrinātas dabasgāzes kuģiem tiek nogādāta Klaipēdas terminālī, Lietuvā. Izmantojot Baltijas valstu dabasgāzes infrastruktūru, dabasgāze tiek piegādāta Latvijā un tiek glabāta Inčukalna pazemes krātuvē, nodrošinot dabasgāzes piegādi mājsaimniecībām un uzņēmumiem visā Baltijā. Elektrum dabasgāzes produktu klāstu veidojām tā, lai jūs saņemtu savam ikmēneša patēriņam atbilstošāko!

Lūk, tikai daži no būtiskākajiem jūsu ieguvumiem, ja izvēlēsieties dabasgāzi iegādāties no mums:

Gāze Elektrum - Kādēļ izvēlēties

Gāze ir vēl viens enerģijas veids, ko jums labprāt piedāvājam iegādāties no mums. Līdzīgi kā elektrībai, arī gāzes produktu un norēķinu izvēli esam veidojuši tādu, lai jums būtu pēc iespējas ērtāk un vienkāršāk to izmantot – lai saimniekošana vēl efektīvāka! Turklāt visus jautājumus gan par gāzi, gan elektrību nepieciešamības gadījumā varēsiet atrisināt vienuviet – pie mūsu zinošajiem un atsaucīgajiem speciālistiem, kā arī klientu pašapkalpošanās portālā elektrum.lv.

Ja vēlaties noslēgt līgumu telefoniski vai jums ir nepieciešama konsultācija, aicinām sazināties ar Elektrum klientu servisu, zvanot 67726972 katru darba dienu 9:00-17:30. Ja vēlaties, lai jums atzvanām, lūdzu, aizpildiet pieteikumuma formu.

Lai enerģijas risinājumi mājās nesagādā rūpes jums, ļaujiet par tiem parūpēties mums!