Par centru

Energoefektivitates_centrs.jpg

Ilgtspēja ir tas vārds, kam jāraksturo 21. gadsimta uzņēmums. Latvenergo ir spējis iet laikam līdzi, ne tikai saglabājot un attīstot zaļās enerģijas ražošanu, bet arī mērķtiecīgi izglītojot sabiedrību par energoresursu racionālu izmantošanu un pārvaldību.

Kopš 1997. gada Latvenergo paspārnē darbojas Elektrum Energoefektivitātes centrs, kas ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā un kas kļuvis par platformu, kur satiekas nozares profesionāļi, lai diskutētu un dalītos pieredzē par aktuālo energoefektivitātes jomā.

Centra speciālistu uzkrāto kompetenci, veiktos ilggadīgos pētījumus un pārbaudītos ieteikumus energoefektivitātē ik dienu izmanto mūsu klienti. Energoefektivitātes centrs piedāvā bezmaksas konsultācijas par:

  • uzņēmumu energopārvaldību,
  • energoefektivitātes likumdošanu un inovatīvām tehnoloģijām;
  • iespējām izglītot darbiniekus un vadītājus energoefektivitātē;
  • apgaismes, apsildes un ventilācijas risinājumiem,
  • atjaunīgo energoresursu izmantošanu,
  • elektrotransportu un tā uzlādes iespējā

Energoefektivitātes centrs organizē izglītojošus seminārus, tiešsaistes vebinārus un domnīcas, kā arī centra speciālisti regulāri piedalās dažādās nozares konferencēs un vada lekcijas par ilgtspējīgu saimniekošanu un energoefektivitāti Latvijas lielākajos uzņēmumos. Aicinām iepazīties arī ar mūsu publikāciju arhīvukā arī AS "Latvenergo" sasniegto energoefektivitātes pasākumu enerģijas ietaupījumu atradīsiet šeit.

Vairāk sadaļu