Par centru

Energoefektivitātes_centrs.png

Viena no Latvenergo ilgtspējas ceļazīmēm ir energoefektivitāte. Kopš 1997. gada Latvenergo paspārnē darbojas Elektrum Energoefektivitātes centrs, kas ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā un kas mērķtiecīgi izglīto sabiedrību un uzņēmumus par energoresursu racionālu izmantošanu un pārvaldību. Energoefektivitātes centrs ir arī platforma, kur satiekas nozares profesionāļi, lai diskutētu un dalītos pieredzē par aktuālo energoefektivitātes jomā.

Energoefektivitātes centra ekspertu uzkrāto kompetenci, veiktos ilggadīgos pētījumus un pārbaudītos ieteikumus regulāri izmanto mājsaimniecības, uzņēmumi, valsts pārvaldes un izglītības iestādes.

Energoefektivitātes centrs piedāvā bezmaksas konsultācijas par:

  • apgaismes, apsildes un ventilācijas risinājumiem,
  • sadzīves elektroierīču izvēli un efektīvu lietošanu,
  • atjaunīgo energoresursu izmantošanu,
  • elektroauto un tā uzlādes iespējām,
  • inovatīvām tehnoloģijām energoefektivitātes paaugstināšanai.

Tāpat arī Elektrum Energoefektivitātes centrs piedāvā uzņēmuma darbinieku apmācību programmu - energoefektivitātes eksperta vieslekciju vai apmācības jūsu uzņēmuma darbiniekiem, kā arī interaktīvu e-apmācību kursu darbinieku izglītošanai energoefektivitātē. 

Energoefektivitātes centrs organizē izglītojošus seminārus un vebinārus, kā arī centra eksperti regulāri piedalās dažādās nozares konferencēs, vada lekcijas par ilgtspējīgiem risinājumiem un energoefektivitāti Latvijas lielākajos uzņēmumos.

Aicinām iepazīties arī ar mūsu publikāciju arhīvu, kā arī Latvenergo sasniegto energoefektivitātes pasākumu enerģijas ietaupījumu atradīsiet šeit.

Energoefektivitātes centra rīkotie pasākumi, semināri, apmācības un ekspertu sniegtās konsultācijas ikvienam interesentam ir bez maksas.