Par Elektrum

Kas ir tā joma, kurā varam saukt sevi par profesionāļiem? Enerģija un viss, kas ar to saistās! Elektrum – tā ir elektrībadabasgāzeenergorisku apdrošināšanasolārie paneļi un pat elektroauto uzlādes risinājumi jūsu uzņēmumam. 

Izvēloties mūs kā savu sadarbības partneri, jūsu uzņēmums izvēlas zaļu un videi draudzīgu enerģiju. Līdzās fiksētās un dinamiskās biržas cenas elektrības produktiem uzņēmumiem piedāvājam arī Zaļās elektroenerģijas produktu – enerģiju no 100% atjaunīgiem energoresursiem. Uzņēmumiem piedāvājam arī dažādus videi draudzīgus enerģijas produktus un pakalpojumus. Palīdzēsim jūsu uzņēmumam uzstādīt saules paneļus vai saules kolektorus, savukārt Elektrum Drive būs jūsu partneris ceļā uz elektroauto uzlādes staciju ierīkošanu uzņēmuma teritorijā. 

elektrum_zala-energija.jpg

Būsim īstā izvēle, ja vēlaties savu uzņēmumu padarīt energoefektīvāku - ar Elektrum Elektromonitoringu un Energo analītiku vienkārši un ērti variet pārraudzīt savu elektroenerģijas patēriņu un saņemt detalizētu analīzi. Energoefektīvai saimniekošanai birojā un jaudīgai ikdienai noderēs arī kāds no viedajiem palīgiem mūsu Elektrumveikals.lv. Papildu tam – padomi energoefektivitātei, personīgais klientu konsultants un draudzīgs klientu serviss. 

Ar mums elektrības un dabasgāzes produkta izvēle būs viegla, rēķinu apmaksa ātra un ērta. Piemeklēsim jūsu vajadzībām atbilstošākos produktus, vienkārši un saprotami izskaidrosim sarežģīto, kā arī padalīsimies ar padomiem energoefektivitātei, enerģijas taupīšanai un patēriņa samazināšanai uzņēmumā. Un vēl tik daudz citu labumu vien pāris klikšķu attālumā – portālā vai Elektrum mobilajā lietotnē. Pievienojieties mūsu klientu lokam un izbaudiet visas priekšrocības! 

Arī turpmāk strādāsim pie tā, lai jūsu sadarbība ar mums būtu ātra, ērta un draudzīga, palīdzot jums iegūt vairāk, iztērējot mazāk savas enerģijas. Jo enerģija nav tikai vadi un tehnoloģijas. To radām arī mēs paši.

Saudzējiet savu enerģiju, paļaujieties uz mūsējo!

Elektrum priekšrocības

Vai arī jūsu uzņēmums meklē stabilu un pieredzējušu sadarbības partneri, kas spēj nodrošināt pakalpojumus nepieciešamajā līmenī un risināt radušās problēmas, piedāvājot jaunus un inovatīvus risinājumus?

Mūsu pieredze elektroenerģijas brīvajā tirgū kopš 2007. gada palīdz mums izprast jūsu vēlmes un pielāgoties tām, piedāvājot jūsu vajadzībām piemērotākos elektroenerģijas produktus, pakalpojumus zaļās enerģijas un energoefektivitātes jomā, kā arī rast abpusēji visizdevīgāko sadarbības modeli.

Mūsu 80 gadu pieredze elektroenerģijas ražošanā nodrošina mūsu klientiem stabilitāti un drošību. Turklāt pakalpojums Elektrum apdrošināts palīdzēs jums novērst neparedzētus finansiālus zaudējumus, kas radušies dažādu elektroapgādes traucējumu gadījumos.

Elektrum Energomonitorings ir mūsu pakalpojums juridiskajiem klientiem, kas nodrošina vienkāršu un ērtu elektroenerģijas patēriņa pārraudzību.

Izvēloties Elektrum elektroenerģijas produktus, jūs ne tikai atbalstīsiet savas valsts ekonomiku, bet arī izvēlēsieties elektroenerģiju, kas ir dabai draudzīga – esam atzīti par vienu no zaļākajiem elektroenerģijas ražotājiem Eiropā.

Kā videi draudzīgs uzņēmums piedāvājam arī vienu no videi saudzīgākajiem enerģijas veidiem pasaulē – saules enerģiju, kuru varat izmantojot, iegādājoties Elektrum solārais saules paneļus un saules kolektorus.

Izvēloties Elektrum, Jūs iegūstat virkni priekšrocību:

par_mums_e.png Ērta un mūsdienīga pašapkalpošanās portālā elektrum.lv un mobilajā lietotnē par_mums_pbg.png Videi draudzīga enerģija
par_mums_smaids.png Personīgs klientu konsulltants, kā arī draudzīgs klientu serviss pa tālruni 8400 par_mums_rekins_01957.png Vienkārši un saprotami rēķini par elektrību
EEC ikonas p_rveidojums-02.png Bezmaksas padomi un semināri mūsu Energoefektivitātes centrā par_mums_eparaksts.png e-paraksta izmantošanas iespējas līgumu un citu dokumentu parakstīšanai