Pasākumu sasniegtais enerģijas ietaupījums

AS "Latvenergo" kopš 1997. gada mērķtiecīgi īsteno virkni informatīvi izglītojošu pasākumu energoefektivitātē gan mājsaimniecību, gan arī juridisko klientu sektorā, lai uzlabotu enerģijas galalietotāju energoefektivitāti.

AS "Latvenergo" īstenotie pasākumi energoefektivitātes uzlabošanai:
 

Ik gadu tiek  veikta informatīvi izglītojošu pasākumu analīze, pasākumi tiek pilnveidoti un papildināti, pielāgojot tos enerģijas galalietotāju interesēm un aktualitātēm nozarē.

2020

AS "Latvenergo" 2020. gadā īstenoto informatīvi izglītojošo energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu izmaksas sasniedza 484 208 EUR, no kurām 448 035 EUR attiecināmi uz mājsaimniecībām un 36 173 EUR uz pārējiem lietotājiem. Šīs izmaksas ir iekļautas AS "Latvenergo" saimnieciskās darbības izmaksās. Papildus AS "Latvenergo" īstenoto informatīvi izglītojošo energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu rezultātā sasniegtajam enerģijas ietaupījumam, elektrumveikals.lv klienti ir uzlabojuši energoefektivitāti, iegādājoties un lietojot energoefektivitāti veicinošās iekārtas.

AS "Latvenergo" 2020. gadā īstenoto energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu rezultātā to dzīves ciklā tiks ietaupītas 276 GWh. Vienas megavatstundas ietaupījuma vidējās izmaksas ir 5.95 EUR.

2019

AS "Latvenergo" 2019. gadā īstenoto informatīvi izglītojošo energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu izmaksas sasniedz 551 246 EUR, no kurām 497 490 EUR attiecināmi uz mājsaimniecībām un 53 755 EUR uz pārējiem lietotājiem. Šīs izmaksas ir iekļautas AS "Latvenergo" saimnieciskās darbības izmaksās. Papildus AS "Latvenergo" īstenoto informatīvi izglītojošo energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu rezultātā sasniegtajam enerģijas ietaupījumam, elektrumveikals.lv un Elektrum Draudzīgo labumu sadarbības partneru klienti ir uzlabojuši energoefektivitāti, iegādājoties un lietojot energoefektivitāti veicinošās iekārtas.

AS "Latvenergo" 2019. gadā īstenoto energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu rezultātā to dzīves ciklā tiks ietaupītas 382 GWh. Vienas megavatstundas ietaupījuma vidējās izmaksas ir 3.17 EUR.

2018

AS "Latvenergo" 2018. gadā īstenoto informatīvi izglītojošo energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu izmaksas sasniedz 327 624 EUR, no kurām 262 100 EUR attiecināmi uz mājsaimniecībām un 65 524 EUR uz pārējiem lietotājiem. Šīs izmaksas ir iekļautas AS "Latvenergo" saimnieciskās darbības izmaksās. Papildus AS "Latvenergo" īstenoto informatīvi izglītojošo energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu rezultātā sasniegtajam enerģijas ietaupījumam, elektrumveikals.lv un Elektrum Draudzīgo labumu sadarbības partneru klienti ir uzlabojuši energoefektivitāti, iegādājoties un lietojot energoefektivitāti veicinošās iekārtas.

AS "Latvenergo" 2018. gadā īstenoto energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu rezultātā to dzīves ciklā tiks ietaupītas 155 GWh. Vienas megavatstundas ietaupījuma vidējās izmaksas ir 4.78 EUR.

Vai neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Uzdodiet to šeit!