Elektrum
Apdrošināts - parūpējieties par savu un mājokļa drošību! Elektrum apdrošinās un palīdzēs dažādu avārijas situāciju gadījumā ar trīs veidu apdrošināšanas produktiem: SOS KOMPLEKTS, ENERGORISKI un MAKSĀJUMU DROŠĪBAI. 


Elektrum
apdrošinās un palīdzēs dažādu avārijas situāciju gadījumā ar trīs veidu apdrošināšanas produktiem: SOS KOMPLEKTS, ENERGORISKI un MAKSĀJUMU DROŠĪBAI. 

Pēc zibens spēriena nestrādā televizors vai pazūd elektrība, vannas istabā saplīst caurule, atnākot mājās konstatē, ka atslēgu esi pazaudējis... Mēs nevaram paredzēt, kad tas notiks, taču varam parūpēties, ka šādās situācijās varēsiet saglabāt vēsu prātu, izvairīties no neparedzētiem tēriņiem un būt, drošs, ka palīdzība nāks ātri un palīgi būs uzticami!

Parūpējieties par savu un mājokļa drošību dažādu avārijas situāciju gadījumos ar divu veidu Elektrum apdrošināšanas produktiem: SOS KOMPLEKTS un ENERGORISKI. Izvēlieties savām vajadzībām atbilstošāko!

Apdrošināšana MAKSĀJUMU DROŠĪBAI - tā ir finansiālā palīdzība Elektrum klientam un viņa ģimenes locekļiem veikt elektrības un gāzes rēķinu apmaksu, ja rodas nopietnas veselības problēmas vai tiek zaudēts darbs.

Parūpējieties par savu un mājokļa drošību dažādu avārijas situāciju gadījumos ar divu veidu Elektrum apdrošināšanas produktiem: SOS KOMPLEKTS un ENERGORISKI. Izvēlieties savām vajadzībām atbilstošāko!

Apdrošināšana MAKSĀJUMU DROŠĪBAI - tā ir finansiālā palīdzība Elektrum klientam un viņa ģimenes locekļiem veikt elektrības un gāzes rēķinu apmaksu, ja rodas nopietnas veselības problēmas vai tiek zaudēts darbs.

Apdrošināšana SOS KOMPLEKTS

Palīdzība elektrības traucējumu izraisītu elektroierīču bojājumu novēršanai, profesionālu un sertificētu elektriķu, santehniķu, namdaru un atslēgu servisa palīdzība avārijas situāciju novēršanai jebkurā diennakts laikā.

Droša izvēle jebkuram mājoklim

<p><span style="font-size: 32px;"><strong><em>SOS KOMPLEKTS</em></strong></span></p>

SOS KOMPLEKTS

Izvēlēties

€1.98 / mēn.

€1.98 / mēn.

Izvēlēties

Ar apdrošināšanu SOS KOMPLEKTS Jūs saņemsiet palīdzību elektroapgādes traucējumu izraisītu elektroierīču bojājumu novēršanai. Profesionālu elektriķa, santehniķa, namdara un atslēgu servisa palīdzību avārijas situāciju novēršanai 24/7.

 

 • Namdaris
 • Santehniķis
 • Atslēgu serviss
 • Elektriķis
 • Elektroierīču apdrošināšana
 

Ierīču apdrošināšana

 
 • Gada limits
1000 EUR
 • Pašrisks
50 EUR


Profesionālu meistaru palīdzība 24/7:

 
 • elektrospeciālista konsultācija un elektroinstalāciju pēkšņu un neparedzētu bojājumu novēršana,
 līdz 4 gadījumiem gadā  
 • atslēgu serviss gadījumos, ja tiek nozaudētas atslēgas vai bojāta durvju vai vārtu slēdzene,
 • santehniķa palīdzība šķidrumu noplūdes gadījumos,
 • namdara palīdzība, ja tiek izsists logs, bojāts jumts vai žogs.


Situācijā, kad nepieciešama palīdzība, aicinām sazināties ar AAS "BALTA" diennakts atbalstu: 67533375, atlidzibas@balta.lv

Iepazīties ar apdrošināšanas noteikumiem.

Apdrošināšana ENERGORISKI

Ar apdrošināšanu ENERGORISKI Jūs saņemsiet atlīdzību elektroapgādes traucējumu izraisītu elektroierīču bojājumu novēršanai un profesionāla elektriķa palīdzību elektroinstalāciju bojājumu novēršanai.

<p><span style="font-size: 32px;"><strong><em>ENERGORISKI</em></strong></span></p>

ENERGORISKI

Izvēlēties

€1.00 / mēn.

€1.00 / mēn.

Izvēlēties

Atlīdzība elektrības traucējumu izraisītu elektroierīču bojājumu novēršanai un profesionālu elektriķu palīdzība elektroinstalāciju bojājumu novēršanai.

 

 • Elektriķis
 • Elektroierīču apdrošināšana

Ierīču apdrošināšana

 
 • Gada limits
1000 EUR
 • Pašrisks
50 EUR
 • Palīdzība ierīču elektrobojājumu novēršanā
līdz 2 gadījumiem gadā


Situācija, kad nepieciešama palīdzība, aicinām sazināties ar AAS "BALTA" diennakts atbalstu: 67533375, atlidzibas@balta.lv

Iepazīties ar apdrošināšanas noteikumiem.

Apdrošināšana MAKSĀJUMU DROŠĪBAI

Finansiālā palīdzība Elektrum klientam un viņa ģimenes locekļiem veikt elektrības un gāzes rēķinu apmaksu,
ja rodas nopietnas veselības problēmas vai tiek zaudēts darbs.

<p><span style="font-size: 32px;"><strong><em>MAKSĀJUMU DRO&Scaron;ĪBAI</em></strong></span></p>

MAKSĀJUMU DROŠĪBAI

Izvēlēties

€1.80 / mēn.

€1.80 / mēn.

Izvēlēties

Apdrošināšana MAKSĀJUMU DROŠĪBAI - tā ir finansiālā palīdzība Elektrum klientam un viņa ģimenes locekļiem veikt elektrības un gāzes rēķinu apmaksu bezdarba, darbnespējas gadījumā vai nelaimes gadījumā.

 • atbalsts krīzes situācijās
 • iespēja izvēlēties atbalsta saņemšanas periodu
 • iespēja izvēlēties atbalsta summu

Nodrošinām palīdzību šādos gadījumos:

   • rodas nopietnas veselības problēmas;
    • iestājas smags nelaimes gadījums;
     • tiek zaudēts darbs.

Iepazīties ar apdrošināšanas noteikumiem.

Maksimālais atlīdzības periods:
Maksimālā atlīdzības summa:

ENERGORISKI un SOS KOMPLEKTS apdrošināšanas līguma noslēgšanu nodrošina AS “Latvenergo”, reģ.Nr. 40003032949, juridiskā adrese: Pulkveža Brieža iela 12, Rīga, LV-1230, e-pasts info@latvenergo.lv, tel. nr. 8400 kā apdrošināšanas papildpakalpojumu starpnieks, kurš ir reģistrēts AAS "BALTA" starpnieku reģistrā. Ar kārtību, kādā apdrošināšanas izplatītājs izskata sūdzības un sniedz informāciju, aicinām iepazīties ŠEIT.


MAKSĀJUMU DROŠĪBAI
apdrošināšanas līguma noslēgšanu nodrošina AS “Latvenergo”, reģ.Nr. 40003032949, juridiskā adrese: Pulkveža Brieža iela 12, Rīga, LV-1230, e-pasts info@latvenergo.lv, tel. nr. 8400 kā apdrošināšanas papildpakalpojumu starpnieks, kurš ir reģistrēts ERGO Insurance SE starpnieku reģistrā. Ar kārtību, kādā apdrošināšanas izplatītājs izskata sūdzības un sniedz informāciju, aicinām iepazīties ŠEIT. 

Vairāk sadaļu