Kultūra, izklaide un svētki

Atpūtai un harmonijai

ZIEMAS DŽEZS

-15%

Piedāvājums: 15% atlaide koncerta apmeklējumam "Ziemas džezs" Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars", 1.decembrī, plkst.18:00

Uzzināt vairāk

Veltījums Maijai Pliseckai

-10%

Piedāvājums: 10% atlaide baleta izrādei "Marijas teātra solisti. Veltījums Maijai Pliseckai" Latvijas Nacionalajā operā 17.decembrī, plkst.19:00

Labākie Marijas un Mihaila teātru dejotāji šo projektu radījuši, lai pieminētu vienu no izcilākajām 20. gadsimta balerīnām, - programmā ietverta viencēliena izrāde «Karmenas svīta» un Maijas Pliseckas repertuāra labākie numuri.

Uzzināt vairāk

Izrāde "Aspazija.Personīgi"

-15%

Piedāvājums: 15% atlaide 2 biļešu iegādei uz izrādi “Aspazija.Personīgi”
Izrādes datumi: 20.decembrī plkst.18:30; JRT Lielajā zālē, Miera ielā 58A

Izrāde – pētījums, kuras pamatā pazīstamās latviešu literātes un politiķes Aspazijas (1865-1943) biogrāfijas meti. Johanna Emīlija Lizete Rozenberga, vēlāk Elza Pliekšāne, kā pseidonīmu sev bija izvēlējusies Perikla mīļotās Aspazijas vārdu. Viņa bija izcilā dzejnieka Raiņa dzīvesbiedre. Rainis un Aspazija visbiežāk tiek minēti kopā kā mīlestības un radoša tandēma simbols. Aspazija radījusi Raini, un Aspazija ziedojusies Rainim – šāds viedoklis nereti dominē Aspazijas un Raiņa biogrāfiju pētnieku vidū. Bet kas Aspazija bija pati?

Uzzināt vairāk

Iedvesmas pilniem brīžiem

Meistarklase "Maiznieku ekspedīcija"

-20%

Piedāvājums: 20% atlaide dalībai meistarklasē "Maiznieku ekspedīcija" maizes ceptuvē "Lāči" - 9.60 EUR / 1 personai (parasti 12.00 EUR)

Meistarklase ceptuvē, kuras laikā varēsiet iepazīties ar ceptuves darbību, apskatīt ar malku kurināmās klona krāsnis, iepazīt rudzu maizes cepšanas procesu.

Uzzināt vairāk

Dinamo Riga 11.sezonas spēles

-20%

Piedāvājums: 20% atlaide ieejas biļetēm uz Dinamo Rīga 11.sezonas spēlēm

Pirmā "Dinamo Rīga" 11. sezonas mājas spēle jau 8. septembrī!

Uzzināt vairāk

Dzīvespriekam un labsajūtai

Simfoniskā orķestra "IP orchestra" koncerts

-20%

Piedāvājums: 20% atlaide ieejas biļešu iegādei uz "IP Orchestra" koncertu.
Notikuma datums: 15.12.2018., plkst. 20:00, Rīgas Kongresu namā

Sankt-Pēterburgas simfoniskais orķestris Igora Ponamorenko (IP orchestra) vadībā, piedaloties Marijinskas teātra balsīm, tas ir zīmols, kas plaši pazīstams ne tikai Krievijā, bet arī ārpus tās. Koncerttūru bagāžā ir uzstāšanās 5 kontinentu slavenākajās skatuvēs, milzums uslavējošu kritiķu un klausītāju atsauksmju un atzinību.

Uzzināt vairāk

Vairāk sadaļu