Par centru

Energoefektivitates_centrs.jpg

Viena no Latvenergo ilgtspējas ceļazīmēm ir energoefektivitāte. Jau vairāk nekā 25 gadus mēs veidojam izpratni par energoresursu efektīvu izmantošanu, lai Latvija ik dienas būtu skaistāka, videi un cilvēkiem draudzīgāka.

Kopš 1997. gada Latvenergo paspārnē darbojas Elektrum Energoefektivitātes centrs, kas ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā un kas rūpējas par klientu izglītošanu energoefektivitātē, lai gudrāk un efektīvāk izmantotu elektrību, ūdeni un siltumu.

Energoefektivitātes centra komanda ir pārliecināta, ka ar savu rīcību un ikdienas paradumiem ir iespējams gan samazināt ģimenes tēriņus par energoresursiem, gan arī aizsargāt un saprātīgi izmantot mūsu kopīgos vides resursus. Aicinām konsultēties par:

  • apgaismes risinājumiem,
  • apsildes un ventilācijas risinājumiem,
  • sadzīves elektroierīču izvēli un efektīvu lietošanu,
  • atjaunīgo energoresursu izmantošanu,
  • elektrotransportu un tā uzlādes iespējām.

Energoefektivitātes centrā piedāvājam bezmaksas ekskursijas programmu grupām un ģimenēm, vieslekcijas skolēniem, kā arī individuālas konsultācijas un audio tūri jebkuram interesentam.

Centrā arī demonstrējam inovatīvus eksponātus un daudzveidīgas elektroierīces, kas ikdienā palīdz samazināt enerģijas patēriņu. Aicinām iepazīties ar mūsu publikāciju arhīvu, kā arī AS "Latvenergo" sasniegto energoefektivitātes pasākumu enerģijas ietaupījumu atradīsiet šeit.

Vairāk sadaļu