Par centru

Energoefektivitātes_centrs.png

Viena no Latvenergo ilgtspējas ceļazīmēm ir energoefektivitāte. Kopš 1997. gada Latvenergo paspārnē darbojas Elektrum Energoefektivitātes centrs, kas ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā un kas veido sabiedrībā izpratni par energoresursu efektīvu izmantošanu, lai Latvija ik dienas būtu skaistāka, videi un cilvēkiem draudzīgāka. Energoefektivitātes centra komanda ir pārliecināta, ka ar savu rīcību un ikdienas paradumiem ir iespējams gan samazināt ģimenes tēriņus par energoresursiem, gan arī aizsargāt un saprātīgi izmantot mūsu kopīgos vides resursus.

Energoefektivitātes centra ekspertu uzkrāto kompetenci, veiktos ilggadīgos pētījumus un pārbaudītos ieteikumus regulāri izmanto mājsaimniecības, uzņēmumi, valsts pārvaldes un izglītības iestādes. Aicinām konsultēties par:

  • apgaismes risinājumiem,
  • apsildes un ventilācijas risinājumiem,
  • sadzīves elektroierīču izvēli un efektīvu lietošanu,
  • atjaunīgo energoresursu izmantošanu,
  • elektroauto un tā uzlādes iespējām.

Energoefektivitātes centrā ikvienam interesentam bez maksas piedāvājam individuālas konsultācijas, daudzveidīgus informatīvos materiālus, seminārus un vebinārus, kā arī citus izglītojošus pasākumus savas ikdienas un mājokļa energoefektivitātes paaugstināšanai.

Aicinām Elektrum klientus pievienoties arī Energo pulss programmai, kas ļauj salīdzināt sava mājokļa elektrības patēriņu ar līdzīgām mājsaimniecībām Latvijā un iegūt personalizētus ieteikumus energofektivitātē. Skolēniem piedāvājam gan klātienes darbnīcas, gan arī tiešsaistes nodarbības, savukārt pedagogiem ir pieejami daudzveidīgi metodiskie materiāli un darba lapas.

Energoefektivitātes centrā arī demonstrējam inovatīvus eksponātus un daudzveidīgas elektroierīces, kas ikdienā palīdz samazināt enerģijas patēriņu. Aicinām iepazīties ar mūsu publikāciju arhīvu, kā arī Latvenergo sasniegto energoefektivitātes pasākumu enerģijas ietaupījumu atradīsiet šeit.

Energoefektivitātes centra rīkotie pasākumi, semināri, nodarbības un ekspertu sniegtās konsultācijas ikvienam interesentam ir bez maksas.