Skaitītāju rādījumu nodošana

Ja esat izvēlējies norēķināties ar Rēķinu, jums skaitītāju rādījumi par kārtējo mēnesi jānodod no 27.datuma līdz nākamā mēneša 3.datumam – arī tad, ja elektroenerģiju šajā mēnesī neesat patērējis.

  • Ja esat izvēlējies norēķināties ar Izlīdzināto maksājumu, jums skaitītāja rādījumi nav jānodod katru mēnesi. Skaitītāju rādījumus lūgsim nodot īsi pirms jaunās Izlīdzinātā maksājuma summas aprēķina un par to jūs laikus informēsim jūsu norādītajā saziņas veidā! 
  • Ja jūsu adresē ir uzstādīts viedais skaitītājs, arī šajā gadījumā skaitītāja rādījumi par šo objektu nav jānodod, jo datus par jūsu patēriņu saņemsim automātiski. 

Rādījumus varat nodot sev ērtākajā veidā!

Pašapkalpošanās portālā elektrum.lv

  • tas ir ērts un mūsdienīgs rādījumu elektroniskas nodošanas veids, kas ļaus taupīt laiku un nodot rādījumus sev izdevīgā brīdī;
  • tas palīdz izvairīties no neprecizitātēm vai iespējamām kļūdām rādījumu nodošanas procesā. Mūsu sistēma kontrolē ievadīto rādījumu ticamību un brīdina par iespējamām kļūdām.

Izmantojot Elektrum mobilo lietotni

Mobilo lietotni esam izstrādājuši, lai jūs ērtāk varat sekot līdzi savam elektrības patēriņam, nodot skaitītāju rādījumus, pieteikt bojājumus un vienkāršāk sazināties ar mums nepieciešamības gadījumā.

Uzstādiet sev atgādinājumu!

Turpmāk ikreiz, kad būs jānodod skaitītāju rādījumi, varam par to jums atgādināt. Jums vien jāizvēlas sev ērtākais atgādinājuma saņemšanas veids  kā SMS vai e-pasts. Atgādinājumu jūs varat pieslēgt sadaļā Mani līgumi.