Tiešsaistes nodarbības skolēniem

Daudzus gadus Elektrum Energoefektivitātes centrs izglīto skolēnus par elektrības, ūdens un siltuma efektīvu lietošanu un ikdienas ieradumu ietekmi uz ģimenes budžetu un apkārtējo vidi, uzņemot skolēnu grupas centra telpās, kā arī dodoties uz izglītības iestādēm.

Pielāgojoties attālinātajam darbam, zinātību par enerģijas efektīvu lietošanu mēs turpinām sniegt tiešsaistē, un partnerībā ar "Iespējamās misijas" skolu programmu "Dzīvei gatavs" piedāvājam aizraujošas tiešsaistes nodarbības 5.–6. klašu audzēkņiem, kā arī 9. klašu skolēniem.

Elektrum_Dzīvei_Gatavs_2022.png

Nodarbības 5. un 6. klašu skolēniem

Interaktīvas un praktiskas 80 minūšu nodarbības laikā 5. un 6. klašu skolēni uzzina, kas ir enerģija un kā to efektīvi izmantot, aprēķina kvēlspuldžu un LED spuldžu izmantošanas efektivitāti, veic secinājumus par efektīvu elektrības izmantošanu mājoklī un dalās ar ieteikumiem elektrības patēriņa samazināšanai. Lai efektīvi organizētu nodarbību un palielinātu skolēnu iesaisti, nodarbībā tiek izmantoti daudzveidīgi tiešsaistes rīki, kuros skolēni aizpilda darba lapas, atbild uz jautājumiem un dalās ar savām idejām virtuālajā tāfelē.

Nodarbības 9. klašu skolēniem

Atsaucoties skolotāju interesei par nodarbībām arī vecāko klašu skolēniem un apzinoties, cik svarīgi ir izglītot jaunatni par aktuālajiem enerģijas un klimata pārmaiņu jautājumiem, 2022. gada sākumā uzsākām vadīt tiešsaistes vieslekcijas arī 9. klašu skolēniem.

Interaktīvas un praktiskas 80 minūšu tiešsaistes nodarbības laikā 9. klases skolēni apgūst, kā aprēķināt patērētās elektroenerģijas apjomu un maksu par to, analizē mājokļa elektroenerģijas patēriņa grafiku un gūst secinājumus, kā arī uzzina par dažādiem elektroenerģijas ražošanas veidiem.

Vai neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Uzdodiet to šeit!